Bieżniki na stół to hit

Bieżniki na stół to hit

2019-02-27 Sklepy i zakupy 0

Jakiś czas temu postanowiłam, iż pora otworzyć coś dodatkowego. Coś co mogłabym robić po godzinach pracy a jednocześnie sprawiało by mi satysfakcję. Natknęłam się na bardzo ciekawe ogłoszenie, które szczególnie zwróciło moją uwagę.

Szalony pomysł z bieżnikami na stół

bieżniki na stółTak naprawdę odkąd pamiętam zawsze chciałam mieć swoją małą firmę i wnosić jakąś wartość na rynek. Długo się nie zastanawiałam. Połączyłam dwie pasje, które w życiu lubiłam i wychodziły mi najlepiej i postanowiłam spróbować sił w nowym przedsięwzięciu. Zaczęłam szyć i sprzedawać bieżniki na stół. Tak, dokładnie zwykłe, niezwykłe pięknie, ręcznie szyte bieżniki. Pomysł ten tak jak wspominałam wzięłam z pasji szycia, oraz chęci pomagania innym ludziom. Zawsze przykładałam ogromną uwagę do wystroju pomieszczeń, zarówno mojego jak i gości do których chodziłam. Fascynował mnie dobór dodatków, wystrój wnętrza, który zależał od różnych pór roku czy też świąt. Bieżniki na stół można wyprodukować tak naprawdę w każdym rozmiarze oraz kształcie. Od kwadratów, po prostokąty. Kolorowe, białe, wielokolorowe. Co ciekawe, można łączyć ze sobą koronki, ozdoby, a nawet różnego typu łatki. W mojej karierze naprawdę widziałam, a z biegiem czasu zaczęłam szyć przeróżne bieżniki na stół. Czasami aż się zastanawiałam, skąd ludzie mają tak barwne i szalone pomysły. W wielu sytuacjach i zleceniach czerpałam także inspirację, do szycia dla siebie przepięknych bieżników, oryginalnych. Nigdy ale to przenigdy nie sądziłam, że będzie sprawiać mi to tyle zabawy.

Otrzymywałam bardzo często od klientów gratulację za efekt końcowy wykonanej pracy, pochwały. Często niektórzy wracają do mnie niejednokrotnie. Bardzo się cieszę, że w wielu domach moje bieżniki zagoszczą na długie, długie lata i będą cieszyć oko tamtejszych lokatorów.