Dobry catering z Krakowa

Dobry catering z Krakowa

2018-02-27 Usługi 0

Moja mama chyba jako jedna z niewielu jakie znałam, nie lubiła gotować. U moich koleżanek zawsze były dwudaniowe obiady, jakieś przekąski, ciasta własnoręcznie upieczone. Moja mama była odwrotnością, wszystko kupowała gotowe, zupki z paczki, albo zamawialiśmy pizzę. Bałam się, co będzie, jak będę wyprawiała urodziny.

Dania z cateringu na urodziny

catering z KrakowaOkazało się, że miejsce,w którym chciałam wyprawić urodziny było zajęte w tym dniu, więc pozostało mi zrobienie zabawy w domu. Musiałam więc zadbać o jedzenie, a sama też nie potrafiłam zbytnio gotować. Dlatego zaczęłam szukać alternatyw i wtedy trafiłam na catering z Krakowa, który wydał mi się najlepszą opcją. Pizza jest takim oklepanym daniem, wiadomo-jest pyszna, ale wolałam jakieś normalne obiady podać moim gościom. Dlatego znalazłam firmę cateringową, która oferowała domowe obiady w niskiej cenie hurtowej. Gdy zamawiało się dla większej ilości osób, to można było liczyć na niższe ceny. Nie wiedziałam tylko co zamówić i postawiłam na kotleciki drobiowe, jakieś filety z papryką i serem. Zastanawiałam się tylko, czy goście będą woleli frytki, czy ziemniaki. Dlatego postanowiłam wziąć to i to. Moja mama nie znała się na takich zamówieniach, więc wszystko spoczywało na mojej głowie. Jednak chyba wszystko zamówiłam jak trzeba. Na moje urodziny dotarło ciepłe jedzenie, które mogłam podawać gościom na bieżąco. Była zupa, drugie danie i deser. Wszyscy jedli ze smakiem.

Na szczęście dania które wybrałam były odpowiednie dla gości, ponieważ wszyscy zachwalali, że bardzo dobre posiłki u mnie są. Jedna koleżanka nawet pochwaliła moją mamę, bo myślała, że to ona gotowała. Razem z mamą wybuchnęłyśmy wtedy głośnym śmiechem, a biedna dziewczyna nie miała pojęcia o co może nam chodzić, że się tak śmiejemy.