Funkcjonalne aplikacje dla firm

Funkcjonalne aplikacje dla firm

2017-11-17 Biznes i finanse 0

Projektowaliśmy razem ze znajomym aplikacje dla naszych klientów. Na samym początku przyjmowaliśmy tylko małe zlecenia na przykład na oprogramowanie b2b, które wykorzystywane jest w mniejszych, jak i w większych firmach. Z czasem nasz zespół deweloperów się powiększał i mieliśmy o wiele większe możliwości jeśli chodzi o oprogramowanie.

Proces tworzenia aplikacji

rozwiązania mobilne dla biznesuPostanowiliśmy skupić się na tworzeniu aplikacji na zamówienie, czyli dostosowanej pod potrzeby klientów. Zgłaszali się do nas zarówno przedstawiciele firm produkcyjnych i działających w branży logistycznej, ale także firmy konsultingowe i sprzedażowe. Nietrudno wyobrazić sobie zapotrzebowanie na aplikacje na zamówienie w nawet najmniej rozbudowanej firmie. Zaczynając pracę nad takim oprogramowaniem z całą pewnością konsultujemy większość poprawek oraz funkcjonalności z naszym klientem, dzięki czemu produkt końcowy jak najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom. Rozwiązania mobilne dla biznesu, którymi się zajmujemy dostarczamy zawsze w umówionym wcześniej terminie, dzięki czemu klient dokładnie wie, na kiedy będzie mógł zaplanować jej wdrożenie w swojej firmie. Specjalizujemy się w aplikacjach na zamówienie zarówno mających charakter b2b, ale także do użytku wewnętrznego, takie jak oprogramowanie helpdesk, czy pomagające w sprzedaży i uporządkowaniu wszystkich procesów. Jak więc widzicie możliwości jeśli chodzi o oprogramowanie na zamówienie są praktycznie nieskończone.

Z krótkim czasem wyspecjalizowaliśmy się na tyle, że na pewno każdy z naszych klientów będzie mógł znaleźć coś dla siebie, co interesuje go najbardziej. Do wszystkich stworzonych przez nas aplikacji na zamówienie dołączam także instrukcję oraz w razie potrzeby konsultacje godzinne dla firmy, która potrzebuje pomocy z obsługą.