Hotel przystosowany do potrzeb rodziny

Hotel przystosowany do potrzeb rodziny

2017-07-22 Turystyka 0

 

Czasami, gdy rodzina się powiększa, jedyne wyjazdy, jakie mamy, to te na zakupy, lub czasami nad jezioro na kilka godzin. No tak, ciężko jest zorganizować wypoczynek, zwłaszcza, gdy ma się dwójkę dzieci, psa i przyjaciółkę, która z nami mieszka. Jednak któregoś dnia postanowiłam poszukać specjalnych ofert dla dużych rodzin.

Hotele w sam raz dla rodzin

polecany hotel przyjazny rodzinieZastanawiałam się, czy będą chcieli w jakimś hotelu przyjąć nas z psem. Wiele hoteli, nie toleruje zwierząt, chociaż sama nie wiem dlaczego. Psy nigdy nie zorganizują nocnej imprezy i nie będą pijane wykrzykiwać jakichś głupstw. Znalazłam polecany hotel przyjazny rodzinie i zadzwoniłam tam, by dowiedzieć się, czy mają jakieś duże pokoje, najlepiej apartamenty i wspomniałam o psie. Nie wyobrażam sobie spędzić wakacji, bez mojego ukochanego czworonoga. Pani powiedziała, że jak najbardziej nie przeszkadzają im zwierzęta. Mają wystawione nawet wszędzie wkoło hotelu miski z wodą, by pieski również mogły sobie odpocząć. Powiedziała, że mają nawet specjalnie odgrodzoną przestrzeń do wyprowadzania psów, żeby mogły sobie swobodnie pobiegać. Nie będzie też problemu z pokojem, bo mają duży apartament, w którym znajduje się aneks kuchenny i pokój zamykany na klucz. Był tam też salon z kanapą. Tak więc ja z mężem zdecydowaliśmy się spać w pokoju zamykanym, a przyjaciółka z dziećmi na kanapie z dostawką. Dla psa wzięliśmy jego legowisko, bo już po rozmowie telefonicznej zaczęłam się pakować i informować rodzinę o wyjeździe.

Tak dawno nigdzie nie byłam, że skakałam z radości na myśl o takim wspólnym wyjeździe. Przeżyliśmy wspaniałe chwile, opaliłyśmy się z przyjaciółką, a mąż z dziećmi nie przepadali za słońcem, więc chodzili sobie na różne gry. Pies leżał obok nas w cieniu z miską wody na plaży.