Istota team building’u

Istota team building’u

10 maja 2019 Usługi 0

 

Niedawno zostałam zatrudniona w firmie. Moim zadaniem było organizowanie przeróżnych szkoleń dla poszczególnych pracowników. W zależności od tego, jaką rolę w niej spełniają, musieli oni wziąć udział w innego rodzaju zajęciach. Oczywiście są też takie szkolenia, które obowiązkowo muszę przejść wszyscy pracownicy. Te zajęcia mają na celu zjednoczenie grupy, w jakiej pracują.

Szkolenie w Krakowie

team building krakówPracownicy muszą zostać podzieleni tak, aby była możliwość, aby każdy poszczególny uczestnik miał czas, by poznać pozostałych. Następnie jestem zobowiązana poinformować ich, że wezmą udział w czymś, co nazywane jest team building kraków i z tego powodu będą musieli przygotować się do trzydniowego wyjazdu z Wrocławia. Po dotarciu do Krakowa zamieszkają oni w hotelu, gdzie będą mieli zapewnione posiłki. Ich jednym zadaniem w ciągu tych trzech dni będzie poznanie siebie nawzajem. Pomóc mają im w tym zorganizowane gry, które uczą motywacji do wspólnego działania. Do tych zabaw zalicza się, chociażby paintball. W przyjemny sposób uczy on uczestników pracy zespołowej. Prócz tego wspólnie zwiedzają oni centrum miasta, spożywają wspólnie posiłki, opowiadają o sobie i o własnych rodzinach. Nie każda godzina jest zagospodarowana przez organizatorów. Pracownicy mają także czas dla siebie, by się zrelaksować. Z tego, co wiem, to właśnie w czasie tego relaksu nawiązuje się najwięcej rozmów.

Muszę przyznać praca, którą posiadam, sprawia mi naprawdę dużo przyjemności. Uwielbiam jeździć z pracownikami do Krakowa i obserwować jak na moich oczach zawiązuję się przyjaźnie, które mogą trwać nawet całe życie. Sama czerpie dużo przyjemności w spędzaniu czasu z pracownikami mojej firmy na tego typu rozrywkach i zawsze, kiedy wracam z tych wyjazdów, coraz bardziej upewniam się w ich wartości.