Jestem właścicielką sklepu jeździeckiego

Jestem właścicielką sklepu jeździeckiego

2017-11-30 Rolnictwo i hodowla 0

Jestem instruktorką jazdy konnej i kocham konie od kiedy tylko pamiętam. Jest to moja pasja od dzieciństwa, wiec w pewnym sensie otworzenie własnego sklepu jeździeckiego było dla mnie naturalne. Marzenie to, choć było ze mną od dawna udało mi się zrealizować dopiero parę miesięcy temu. A niedawno skończyłam 30 lat. Jestem jednak bardzo dumna, że mi się udało. I to zupełnie samej.

Włożyłam dużo wysiłku w otworzenie sklepu jeździeckiego

sklep jeździeckiBy spełnić moje marzenie musiałam naprawdę bardzo ciężko pracować. Nawet wtedy kiedy miałam już odpowiednie fundusze na rozkręcenie swojego pierwszego biznesu. Chciałam by mój sklep jeździecki wyróżniał się wśród innych. Dużą uwagę przyłożyłam do tego by wnętrze sklepu wyglądało naprawdę stylowo i elegancko.  Otworzyłam też sklep internetowy, którego szata graficzna jest kolorystycznie i stylowo dopasowana do wystroju sklepu stacjonarnego. Lubię gdy wszystko ze sobą współgra. Na początku nie chciałam otwierać sklepu internetowego, tymczasem to on przynosi mi większe zyski. Staram się by mój sklep zawsze był zaopatrzony w towary najwyższej jakości i takie, które dopiero co pojawiają się na rynku. Dbam też o to by w moich sklepach, zarówno tym stacjonarnym i internetowym można było kupić produkty w różnych cenach, również te tanie, ale jednocześnie dobrej jakości. Chcę by każdy mógł znaleźć w moim sklepie coś dla siebie.

Jestem naprawdę zadowolona z tego jak działa mój biznes. Oczywiście cieszę się, że sklepy dają mi duże dochody, ale muszę przyznać, że najbardziej jestem zadowolona z kontaktu z klientem. Kiedy obsługuję klientów i mogę z nimi porozmawiać, czy też wymienić się doświadczeniami związanymi z opieką nad końmi i jazdą konną jestem najbardziej szczęśliwa. Mam nadzieję, że moje sklepy nadal będą działać tak dobrze.