Jestem zadowolona z nowego stanika

Jestem zadowolona z nowego stanika

2017-11-07 Moda i wygląd 0

Mam bardzo duży biust. Oczywiście to jest plusem i minusem. Uwielbiam zakupy ubrań ale czasem mam problem żeby dopasować do siebie odpowiednia bluzkę czy koszulę ze względu na biust. Ostatnio koleżanka powiedziała mi, ze muszę używać staników, które są dopasowane do wielkości mojego biustu. dzięki temu będzie mi wygodniej i nie będę odczuwać bólu w kręgosłupie. 

Kupiłam usztywniony stanik

biustonosze usztywnianeZdecydowałam się podejść do sklepu, który został mi polecony przez koleżankę. jej mama sprzedawała w nim staniki. Byłam zaskoczona z szerokiego asortymentu, który był dostępny dla klientek. Staniki były w różnych kolorach i wzorach. ja zazwyczaj kupowałam biustonosz na oko i nie mierzyłam go w sklepie. Jak się okazało to był błąd. Mama koleżanki powiedziała mi na co powinno się zwracać szczególną uwagę w trakcie zakupu biustonosza. Poleciła mi do moich piersi biustonosze usztywniane, które będą idealnie dopasowane do mojego rozmiaru. Przymierzałam w sklepie kilka rodzajów i od razu po założeniu czułam się zupełnie inaczej. Stanik, który został mi dobrany przez fachowca idealnie na mnie leżał i wydawało mi się, że moja postawa zupełnie się zmieniła. Moje plecy były proste a biust wydawał mi się dzięki dobrze dobranemu stanikowi lżejszy. Zdecydowałam się na zakup dwóch sztuk. Biustonosze, które posiadają usztywnienie są droższe ale teraz jestem pewna, ze jest to wydatek który warto ponieść. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, których dokonałam. Na pewno będę jeszcze nie raz wracać do tego sklepu. 

Polecam wszystkim dobrze dobrany stanik. To jest bardzo ważne nie tylko dla naszej wygody ale także dla naszej postawy. Specjalistka, która pomogła mi w zakupie jest moją ulubioną sprzedawczynią i chętnie będę do niej wracać a także polecać ją koleżankom i mamie.