Klasyczne i proste sukienki

Klasyczne i proste sukienki

2019-04-24 Moda i wygląd 0

Trzecia klasa liceum była przeze mnie długo wyczekiwana. Kiedy wreszcie się rozpoczęła, byłam nieco zestresowana. To w trakcie niej miało mieć miejsce kilka ważnych dla mnie wydarzeń. Pierwszą sprawą były matury, a drugą studniówka. Nie mogłam doczekać się wyboru sukienki. Wymarzyłam sobie czarną kieckę do ziemi.

Klasyczna długa kiecka na studniówkę

prosta długa czarna sukienkaDo matury uczyłam się systematycznie. W przerwach od nauki zajmowałam się głównie poszukiwaniem idealnego stroju na bal maturalny, czyli tak zwaną studniówkę. Jak wyobrażałam sobie siebie na studniówce? Oczami wyobraźni moje ciało okrywała prosta długa czarna sukienka. Chciałam, by była ona klasyczna i ponadczasowa. Taka, bym po latach, spoglądając na zdjęcia z balu maturalnego, nie musiała się wstydzić za swój strój. Na co dzień również wybieram ubrania, które dobrze ze sobą współgrają. Nie podążam szaleńczo za trendami w modzie, ponieważ te zmieniają się z sezonu na sezon. Mam swój styl i charakter, ubrań używam więc jedynie do podkreślania tego faktu. Kiedy studniówka zaczęła zbliżać się wielkimi krokami, postanowiłam pochodzić po sklepach i tam poszukać wymarzonej sukienki. Byłam bardzo zdziwiona, kiedy w jednym z butików, na wieszaku wisiała kiecka, która od razu mi się spodobała. Poczułam się, jakby jej projektant czytał mi w myślach, ponieważ była to dokładnie taka sukienka, jaką sobie wcześniej wymarzyłam. Nie czekając dłużej, przymierzyłam ją i oczywiście później ją kupiłam!

Teraz kiedy przeglądam swoje zdjęcia z balu maturalnego, jestem bardzo szczęśliwa. Uważam, że prezentowałam się bardzo dobrze w czarnej sukience. Czułam się w niej wyśmienicie. Teraz bardzo często polecam swoim znajomym sklep, w którym ją kupiłam. Takie perełki warto przedstawiać szerszej publiczności!