Materiały dla zakładu krawieckiego

Materiały dla zakładu krawieckiego

2018-05-17 Moda i wygląd 0

Od kilku lat prowadzimy z żoną zakład krawiecki. Poza naprawami i przeróbkami ubrań, niedawno zaczęliśmy również próby szycia własnych ubrań, zwykle dość proste i nie wymagające zbyt wiele nakładu pracy. Szybko znalazły się osoby zainteresowane takimi ręcznie robionymi ubraniami.

Materiały do szycia w sklepie internetowym

tanie materiały ze sklepu internetowego na ubraniaPoczątkowo zaopatrywaliśmy się w materiały w lokalnych sklepach. Zapotrzebowanie nie było bardzo duże, więc wystarczało nieraz kilka metrów materiału w zapasie, by móc wykonać wszystkie zamówienia na miesiąc. Klientów jednak przybywało, a brak materiałów zaczął być częstą sytuacją. Zdarzało się iż okoliczne sklepy nie miały na stanie materiału, którego aktualnie szukaliśmy lub też została niewystarczająca ilość, więc potrzebne było inne źródło. Żona była bardziej obeznana w zakupach przez internet niż ja. Udało jej się szybko znaleźć tanie materiały ze sklepu internetowego na ubrania, które były w zamówieniach, a także na ewentualny zapas. Po jakimś czasie okazało się iż materiały z tego sklepu są na tyle tanie, iż możemy je kupić w większej ilości, by został nam jakiś zapas w razie nieoczekiwanego zamówienia. Ceny w tym sklepie były do tego stopnia przystępne, iż wkrótce materiały kupowaliśmy hurtowo, rozszerzając działalność na szycie ubrań, zarówno codziennych jak i wyjściowych, jako główną usługę a nie tylko dodatek do drobnych prac krawieckich.

Dzięki przystępnym cenom materiałów, mogliśmy klientom zaoferować równie atrakcyjne ceny za gotowe wyroby, bez konieczności windowania ceny z racji drogich materiałów. Zakład prosperuje bardzo dobrze odkąd przestawiliśmy się na szycie ubrań. Klientów ciągle przybywa, może nie w jakichś kosmicznych ilościach, ale na tyle, by ciągle mieć zajęcie i nowe zamówienia.