Otrzymałam zatrudnienie w jednym z najlepszych hoteli

Otrzymałam zatrudnienie w jednym z najlepszych hoteli

2018-03-29 Turystyka 0

 

Po szkole średniej nie wybierałam się na studia, ponieważ chciałam najpierw znaleźć pracę. Zamierzałam studiować zaocznie i pracować, żeby mieć własne pieniądze. Jednocześnie też chciałam odciążyć rodziców, którzy do tej pory mnie utrzymywali. Za szukanie zatrudnienia wzięłam się od razu.

Ogromna satysfakcja z pracy w znanym hotelu

hotel żninUkończyłam technikum hotelarskie i chciałam pracować jako recepcjonistka w hotelu. Takiej właśnie pracy poszukiwałam od samego początku. Marzyła mi się praca w konkretnym hotelu w Żninie, gdzie byłam nie raz i dość mi się tam podobało. Był to bardzo komfortowy hotel żnin, w którym często bywali ważni politycy czy znani ludzie. Postanowiłam złożyć tam swoje podanie o pracę. Odbywałam praktykę w jednym z hoteli w Bydgoszczy na stanowisku recepcjonistki i miałam doświadczenie. Do hotelu udałam się osobiście, ponieważ chciałam przekazać dokumenty do rąk właściwej osoby. Hotel w tym czasie poszukiwał recepcjonistki i moje nadzieje na tę pracę od razu wzrosły. Dokumenty przekazałam kierownikowi, na którym widocznie zrobiłam ogromne wrażenie, ponieważ od razu zaprosił mnie na rozmowę. Pytał o to jak zachowałabym się w różnych sytuacjach, które zdarzały się w hotelu. Musiałam sobie nieźle poradzić, ponieważ od razu zostałam zatrudniona. Zaczęłam od razu. Dostałam uniform i zajęłam miejsce na recepcji, gdzie dziewczyna, która miała odejść wdrażała mnie we wszystko. Miałam ogromną satysfakcję, że udało mi się dostać pracę w tak prestiżowym hotelu.

W pracy sprawdziłam się znakomicie i dostałam stałe zatrudnienie. W końcu to była moja wymarzona praca i nie mogło być inaczej. W kolejnym roku rozpoczęłam studia i wszystko ze sobą świetnie potrafiłam pogodzić. W końcu osiągnęłam to, co było dla mnie tak ważne.