Otworzyłam własny pensjonat w górach!

Otworzyłam własny pensjonat w górach!

2017-12-02 Turystyka 0

Mieszkam w Tatrach od urodzenia i jestem prawdziwą góralką. Kocham góry i chodzenie po nich. Uważam, że nasze polskie góry mają naprawdę niesamowity klimat i są po prostu piękne. Nigdy nie pomyślałabym o tym żeby wyprowadzić się w inne miejsce. Wiedziałam, że zawsze będę mieszkać w górach i to z nimi związałam swoją przyszłość.

Mój pensjonat jest naprawdę piękny

piękny pensjonat w górachW ciągu swojego życia, szczególnie od czasu kiedy skończyłam 20 lat miałam naprawdę wiele różnych zajęć. Pracowałam nawet jako przewodnik po górach, w końcu znam je jak własną kieszeń, bo chodzę po nich od dziecka. Jednakże czułam, że nie jest to do końca to co chciałabym robić do końca życia. Tak naprawdę to piękny pensjonat w górach był od zawsze moim wielkim marzeniem. I ciężko pracowałam na to by udało mi się te marzenie zrealizować. Miałam konkretne plany co do swojego miejsca na ziemi, którym chciałam dzielić się z innymi. Oczywiście bardzo zależało mi na tym żeby oferować ludziom ładne i schludne pokoje z pięknymi widokami na góry. Ale bardzo zależało mi na tym żeby oprócz zapewniania gościom wysokiej jakości pokojów, móc też dla nich gotować najlepsze tradycyjne potrawy. Dlatego też otworzyłam przy moim pensjonacie restaurację, z której korzystają nie tylko moi goście ale i inni turyści. Do pomocy w pensjonacie zatrudniłam swoją siostrę i bratową dzięki czemu nasz pensjonat ma wyjątkowy, rodzinny klimat.

Jak na razie naprawdę nie mogę narzekać na ilość gości i rezerwacji w moim pensjonacie. Jak na to, że działamy dopiero od jakiegoś czasu to myślę, że radzimy sobie bardzo dobrze. W przyszłości na pewno więcej zainwestuję w reklamę. Zarówno pensjonatu, jak i restauracji, która też radzi sobie dobrze. Ale jestem pewna, że to dlatego, że wkładam w to co robię dużo serca i wysiłku.