Piękna pozłacana biżuteria

Piękna pozłacana biżuteria

2018-09-27 Moda i wygląd 0

Jestem kobietą która przykłada ogromną wagę do tego, w jaki sposób się prezentuje. Twierdzę, że trzeba korzystać z takich usług jak wizyty w salonie kosmetycznym, u fryzjera. Po to takie miejsca powstają. Nie wyobrażam sobie wyjść z domu w niezadbanych paznokciach, czy nieułożonych włosach. To podstawa u kobiet.

Zakup pozłacanej biżuterii 

pozłacana biżuteria ze stali chirurgicznejTakim moim priorytetem przy stylizowaniu się, był odpowiedni dobór biżuterii. Odpowiednie dodatki w postaci bransoletki, cyz naszyjnika, dopełniały stylizacji. Potrafiły ze zwykłego ubioru zrobić szykowną kreację biznesową. Moją ulubioną biżuterią była pozłacana biżuteria ze stali chirurgicznej ponieważ ceniłam ją ze względu na swoje właściwości. Była ona trwała, wyglądała jak złota. Nic złego się z nią nie działo, materiał był bardzo wytrzymały i odporny nawet na wodę. Czasami zapominałam zdjąć ich do mycia, czy na basen. I nic złego się z nimi nie działo. Dlatego też wiedziałam, że jest to wybór odpowiedni. Jak tylko miałam możliwość, to szukałam sobie nowych błyskotek. Zawsze brakowało mi czegoś do kompletu. A to jakaś ładna bransoletka się znalazła, a to łańcuszek. Kolczyków miałam ze dwanaście par, ale ciągle było mi mało. Pomyślałam, że muszę mieć zestaw kolczyków z różnymi kolorami oczek, żeby pasowały do każdego koloru ubrań. Dlatego też czystą przyjemnością były dla mnie odwiedziny w sklepie, w celu nabycia nowych eksponatów mojej kolekcji.

Po ostatnich zakupach moja kolekcja powiększyła się o nowy wisiorek. Myślałam jeszcze o pierścionku, jednak akurat nie było mojego rozmiaru. Mam cienkie palce, a najczęściej zamawiają trochę większe rozmiary. Powiedziano mi, że za tydzień ma być dostawa, więc na pewno będę czekała, bo może akurat trafi się mój rozmiar. Nie mogłam się doczekać.