Piękne i nowoczesne wnętrza

Piękne i nowoczesne wnętrza

2017-08-30 Wnętrza 0

Projektowanie sklepów jest czymś, co od zawsze mnie fascynowało. Chciałem się podszkolić w tej tematyce i szukałem okazji na praktykę wszystkich posiadanych przez siebie umiejętności. Rozpocząłem praktykę w jednej firmie meblarskiej, która zleciła mi zadanie zaprojektowania paru mebli dla klientów i sklepów.

Przygoda z projektowaniem mebli

projektowanie wnętrz sklepów odzieżowych

Pierwsze, co musiałem zrobić to ustalić, co tak naprawdę interesuje klienta i na tej podstawie chciałem przedstawić projekt. Zacząłem projektowanie od krzeseł do sklepu. Klient miał określone wymagania i najważniejsze było to, że nie chciał, aby meble projektowane na wymiar przypominały meble ze sklepu. Musiałem więc zadbać odpowiednio o to, aby połączyć wysoki komfort użytkowania takich mebli, które wymyślę, a także bardzo nowoczesny design, który na pewno spodoba się każdemu klientowi w sklepie. Projektowanie wnętrz sklepów odzieżowych to u mnie zawsze bardzo dobra jakość materiałów. Zazwyczaj podstawowym materiałem jest drewno z tego względu, że jest to bardzo wytrzymały środek i także prezentuje się bardzo dobrze w przypadku odpowiedniego zakonserwowania. Meble projektowane na wymiar to u mnie meble zarówno do pomieszczenia codziennego, dla gości, ale także do kuchni, czy sypialni. Wciął zdobywam doświadczenie w projektowaniu mebli do sklepów, jednakże to już jest bardziej wymagająca branża. Meble projektowane na wymiar coraz częściej interesują osoby, które do tej pory nie miały styczności z takim projektowaniem. Nie tylko najbogatsi mogą pozwolić sobie na zaprojektowanie mebla dla siebie. Dodatkowo w przypadku składania u mnie znacznie większego zamówienia klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny.

Również moi stali klienci, którzy zdecydowali się na współpracę długofalową mogą liczyć na zniżki, gdzie w przypadku mebli projektowanych na wymiar do mieszkania klienta na pewno będzie to duże obciążenie dla budżetu.