Pomysł na prezent urodzinowy dla męża

Pomysł na prezent urodzinowy dla męża

2017-11-14 Moda i wygląd 0

 

Mój mąż skończył niedawno czterdzieści lat. Co roku z okazji jego urodzin dostawał ode mnie jakiś upominek. Często też zapraszaliśmy gości żeby świętować razem. W tym roku chciałam żeby był to zupełnie inny i bardziej wyjątkowy dzień. Chciałam kupić też mężowi coś co go zaskoczy.

Łańcuszek dla męża

łańcuszek złoty figaroMąż nigdy wcześniej nie przywiązywał zbyt dużej uwagi do prezentów. Może też dlatego, że nie dostał ode mnie nigdy nic ładnego. Zazwyczaj kupowałam coś praktycznego Teraz już z dużym wyprzedzeniem zaczęłam szukać czegoś atrakcyjnego dla niego. Pewnego dnia zobaczyłam łańcuszek złoty figaro, który spodobał mi się bardzo. Był elegancki. Mąż kiedyś miał łańcuszek, ale go zgubił i od tego czasu nie miał nowego. Pamiętam, że bardzo lubił go nosić. Dlatego też zdecydowałam się go zamówić. Był w przystępnej cenie. Bardzo spodobał mi się splot. Łańcuszek można było zamówić z pudełkiem na którym była grawerowana dedykacja. Bardzo mi się to spodobało. Wybrałam moim zdaniem najbardziej pasujący tekst.  Gdy złożyłam zamówienie nie mogłam doczekać się kiedy w końcu dostanę przesyłkę. Na szczęście wszystko to nie trwało długo. Już po kilku dniach miałam łańcuszek w domu. Był zapakowany w eleganckie wygrawerowane pudełeczko. Gdy to wszystko zobaczyłam byłam szczęśliwa, że dokonałam akurat takiego wyboru. Wiedziałam, że mąż będzie zaskoczony i szczęśliwy. Nie mogłam się doczekać kiedy go wręczę. Także tak jak myślałam nie wytrzymałam i wręczyłam go kilka dni wcześniej.

Mąż był zachwycony. Najpierw oczywiście wzruszył się gdy przeczytał dedykację. A potem przymierzył łańcuszek. Poczuł się w nim od razu bardzo dobrze. I moim zdaniem pasował łańcuszek do niego. Nie widziałam od tamtej pory żeby kiedyś nie miał go na sobie. Jest to rzecz, z którą się nie rozstaje.