Poszukiwania najlepszego adwokata

Poszukiwania najlepszego adwokata

2023-07-31 Prawo i Porady 0

Miałam nadzieję, że uda mi się rozstać z mężem w spokojnej atmosferze. Wcześniej byliśmy dogadani co do podziału majątków i kwestii alimentacyjnych. Niestety, kiedy przyszło do rozprawy sądowej w mojego mój dotychczasowy partner rozmyślił się ze wszystkich ustaleń. Nagle stwierdził, że nie chce rozwodu za porozumieniem stron i oskarża mnie o rozpad pożycia małżeńskiego.

Skorzystałam z pomocy najlepszego adwokata

najlepszy adwokat w gorzowie wielkopolskimWprost nie mogłam w to uwierzyć. Bałam się, że na następnej rozprawie sądowej sobie nie poradzę. Zadzwoniłam do mojej przyjaciółki i się jej pożaliłam. Wtedy ona podpowiedziała mi, abym zatrudniła adwokata, który mi pomoże. Dużym plusem skorzystania z usług adwokata jest to, że może on pozostać naszym pełnomocnikiem procesowym, dzięki czemu wszystkie pisma od drugiej strony postępowania oraz z sądu trafiają bezpośrednio do niego. Dzięki temu jest on zawsze na bieżąco z całą sprawą i jest w stanie szybko i skutecznie reagować. Bardzo ułatwia to przebieg całego postępowania i przede wszystkim zdejmuje z nas dużą ilość stresu i nerwów. Kolejną zaletą jest fakt, że adwokat jest w stanie bardzo dobrze przygotować nas do tego, jak wygląda rozprawa sądowa i podpowiada, czego można się po niej spodziewać. Koleżanka poleciła mi także pewną osobę. Zapewniła mnie, że jest to najlepszy adwokat w Gorzowie Wielkopolskim. Zdecydowałam się skorzystać z jego usług.

Po tym bowiem, co powiedziała mi przyjaciółka byłam przekonana, że taka osoba bardzo mi pomoże. I muszę przyznać, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Adwokat okazał się bardzo dobrym fachowcem. Był wysoko wykwalifikowany i bardzo mi pomógł podczas trwania rozprawy rozwodowej. Podpowiedział mi także kilka rozwiązań, na które sama z pewnością bym nie wpadła, a które okazały się ważne dla sprawy.