Produkuję biżuterię artystyczną

Produkuję biżuterię artystyczną

2017-11-29 Moda i wygląd 0

Jestem wielką pasjonatką biżuterii, uwielbiam ją nie tylko nosić ale też sama ją tworzę. Specjalizuję się w produkowaniu kolczyków i bransoletek. Kiedyś zajmowałam się wytwarzaniem biżuterii tylko dla swojego użytku i dla przyjaciół ale po jakimś czasie zaczęłam ją sprzedawać w Internecie. Teraz jestem właścicielką niewielkiej pracowni we Wrocławiu i internetowego sklepu.

Biżuteria z bursztynem sprzedaje się najlepiej

piękna biżuteria artystyczna z bursztynemMoja biżuteria nie należy do najtańszych ale wkładam w nią naprawdę dużo ciężkiej pracy i całe swoje serce oraz korzystam z materiałów wyłącznie dobrej jakości, które nie są przecież tanie. Obecnie najbardziej podoba mi się biżuteria bursztynowa w różnej formie i to taką tworzę najczęściej. Mam wielkie szczęście, ponieważ piękna biżuteria artystyczna z bursztynem stała się bardzo popularna i nie narzekam na zamówienia. Najlepiej sprzedają się pierścionki bursztynowe, co bardzo mnie cieszy bo sama uwielbiam takie nosić, więc nie brakuje mi inspiracji podczas tworzenia. Oprócz tego tworzę też dużo biżuterii z kryształkami – piękne, kolorowe kolie. Ostatnio zainwestowałam w sprzęt do grawerowania i zaczęłam produkcję uroczych bransoletek na rzemykach z dołączonymi do nich grawerowanymi złotymi bądź srebrnymi charmsami w postaci różnego rodzaju serduszek, kwiatków, koniczynek i innych słodkich kształtów. Ten rodzaj biżuterii jest bardzo popularny wśród nastolatków i młodych dziewczyn.

Nigdy bym nie pomyślała, że moje hobby przerodzi się w prawdziwy biznes. Kocham robić biżuterię i nadal niesamowite dla mnie jest to, że dzięki robieniu tego co naprawdę kocham zarabiam całkiem dobre pieniądze. Nie dziwię się, że ludziom tak bardzo podoba się moja biżuteria, przy której wykorzystuję bursztyn bo to naprawdę piękny kamień.