Profesjonalny manicure w Krakowie

Profesjonalny manicure w Krakowie

2019-03-29 Zdrowie 0

Dłonie są wizytówką każdej kobiety, dlatego dbanie o nie jest obowiązkiem każdej damy. Nigdy nie zadbamy o nie tak jak to zrobią profesjonaliści w salonie kosmetycznym, dlatego raz na czas warto się wybrać na manicure.

Jak się wykonuje manicure?

manicure in KrakowObgryzione, rozdwojone, czy brudne paznokcie nie wyglądają estetycznie, a ponadto źle świadczą o ich właścicielce. Czasem ciężko jest utrzymać dłonie w dobrym stanie, bo kobiety każdego dnia wykonują prace domowe, które wpływają na ich stan. Manicure in Krakow jest popularną usługą wśród kobiet w każdym wieku. Wypielęgnowane dłonie, to nie tylko pomalowane paznokcie, bo ważny jest stan paznokci, skórek i kolor lakieru. Manicure polega na kompleksowej pielęgnacji całych dłoni. Zabieg się zaczyna od oczyszczenia płytki paznokcia, namoczenia skórek i delikatne ich wycięcie. Tak przygotowane paznokcie można zacząć piłować na pożądany kształt. Mamy do wyboru kształt prostokąta, lub migdała, bo takie są najbardziej praktyczne i najlepiej wyglądają. Manicure zaczyna się od nałożenia bazy, na którą nakłada się przynajmniej dwie warstwy kolorowego lakieru. Na koniec płytka paznokcia jest zabezpieczana lakierem bezbarwnym. Najmodniejsze w tym sezonie są lakiery hybrydowe, które utrwala się światłem ultrafioletowym. Taki manicure dużo dłużej się trzyma na paznokciu i nie odpryskuje. W Krakowie kobiety wybierają głównie klasyczne odcienie lakierów, takie jak beże, róże i czerwienie, bo takie pasują do każdej stylizacji. Za klasyczny manicure w Krakowie trzeba zapłacić około siedemdziesiąt złotych.

Kobiety na manicure udają się do salonu średnio co dwa, trzy tygodnie. W przypadku hybrydowego, udają się do kosmetyczki w celu zmiany koloru. Jego wykonanie w salonie zajmuje najczęściej około trzydziestu – czterdziestu minut i utrzymuje się od tygodnia do nawet miesiąca.