Professjonalne karmy bezzbożowe

Professjonalne karmy bezzbożowe

2018-11-09 Zwierzęta 0

 

Od dwóch lat mamy wspaniałego psa. Wyrósł, jest już ogromny i broni naszej rodziny. Zależy nam na jego zdrowiu, dlatego zabieramy go regularnie na wizyty u weterynarza i dbamy, żeby miał zapewnione wszystko co należy. Karmimy go warzywami dodatkowo, bo bardzo je lubi. Zwłaszcza marchewki, które mógłby jeść codziennie.

Żywienie psa bez zbóż

karmy bezzbożowe dla psówPodczas wizyty u weterynarza, dowiedzieliśmy się, że podajemy psu niewłaściwą karmę. Kupowaliśmy jakąś w markecie, która głównie składała się ze zbóż. Psom są one niepotrzebne. Źle się trawią i szkodzą. Bardzo nas to zmartwiło. Postanowiliśmy niezwłocznie kupić karmy bezzbożowe dla psów polecone przez weterynarza. Zastanawialiśmy się, czy psu będzie smakować, bo nagle taka zmiana w żywieniu. O dziwo od razu zainteresował się nowa karmą. Nasypaliśmy mu całą miskę i zniknęła w okamgnieniu. Był nią zachwycony. Zamówiliśmy ją przez internet i dodatkowo do zamówienia dorzucono nam naturalny gryzak. Przyznam, że pies po miesiącu spożywania nowej karmy, miał wyraźnie więcej energii i nie był ospały, co mu się wcześniej czasami zdarzało. Bawił się z dziećmi przez cały dzień, a gdy nadchodziła pora karmienia to nie mógł się juz doczekać, aż mu nałożymy porcję. Poprawę było widać również na sierści psa, która stała się miękka i błyszcząca. Zniknął również kamień nazębny. Od tej pory kupowaliśmy mu tylko i wyłącznie sprawdzoną karmę bez zboża z mięsem i wszystkimi niezbędnymi składnikami.

Byliśmy zadowoleni, że nasz pies otrzymuje wyłącznie to co najlepsze. Uznawaliśmy go za członka rodziny, dlatego chcieliśmy, aby był z nami jak najdłużej i nie chorował. Karmę dla niego zamawiamy raz w miesiącu, przez stronę internetową, ponieważ można tam ją dostać w niższej cenie niż stacjonarnie. A i zawsze jakis gratis dostaniemy do zamówienia.