Projektowanie kuchni na wymiar

Projektowanie kuchni na wymiar

2018-10-05 Wnętrza 0

Od wielu lat jestem projektantem wnętrz, zajmuję się głównie projektami kuchni. Lubię to robić. Sprawi mi to ogromną przyjemność. Nie wyobrażam sobie robić coś innego. Szykuje gotowe katalogi kuchni. Najpierw oczywiście wszystko projektuję w programie komputerowym.

Katalog kuchni na wymiar

kuchnie na wymiar łódźKatalogi mają zawierać przykładowe ułożenie mebli kuchennych w kuchni. To jest mój punkt widzenia danej kuchni. W katalogach chodzi głównie o prezencje mebli. Wtedy klient widząc jak poszczególny mebel może wyglądać w całej kompozycji kuchni, może kupić go. Oprócz katalogów zajmuję się też projektowaniem kuchni na zlecenie. Wygląda to tak, że przychodzą do mnie klienci i mówią, że mają bardzo małą kuchnie i nie bardzo wiedzą jak ją urządzić. Po za tym w sklepie nie są w stanie kupić taką ilość mebli by im wszystko weszło do kuchni. Ogólnie rozmiary mebli kuchennych są uniwersalne. Moim zdaniem są duże. Dlatego ja robię dokładne pomiary powierzchni kuchni. Potem siadam do programu komputerowego i projektuję kuchnie na wymiar łódź jest miastem, gdzie jest kilka firm zajmujących się projektowaniem, ale chyba moja firma tylko jest nastawiona na takiego klienta indywidualnego. W programie dokładnie widać jakie meble mają rozmiary. Oczywiście używam realnych formatów mebli, takie jakie można dostać w sklepie. Mam podpisana współprace z pewną siecią meblarską i do swoich projektów używam ich mebli. Potem daje katalog mebli kuchennych i zaznaczam, które meble klienci mają zamówić i o jakich wymiarach. Oczywiście przed tym klient musi zaakceptować wybrane meble, użyte w projekcie.

Od dłuższego czasu projektuję kuchnie na wymiar. Głównie polega to na ustawieniu mebli w kuchni. Znając powierzchnię kuchni. Na tej podstawie ustalam rozmiary mebli kuchennych. Projekt ma pokazać ich ustawienie. Po akceptacji klienta można zamawiać meble u sprzedawcy.