Pyszne bezglutenowe produkty

Pyszne bezglutenowe produkty

2018-02-06 Moda i wygląd 0

Przyszła do mnie moja dawna koleżanka. Odparła, że nie może iść ze mną do restauracji którą zaproponowałam. Pomyślałam, że może nie ma ochoty na takie jedzenie, więc zapytałam o inne lokale. Ale coś widocznie kręciła i nie chciała powiedzieć o co chodzi. W końcu wyznała, że nie może jeśc wielu produktów, bo jest uczulona na gluten.

Bezglutenowa dieta też może być smaczna

smaczne produkty bezglutenowe - cenaByło mi jej szkoda, bo przez to nie mogła jeść wszystkiego, co ja tak bardzo zawsze lubiłam. Jednak nie chciałam, żeby przez to miała jakieś nieprzyjemne wspomnienia. Postanowiłam sama jej coś przygotować. Stwierdziłam, że będą to smaczne produkty bezglutenowe – cena mnie interesowała takich produktów, więc wybrałam się do sklepu. Sklep ze zdrową żywnością to prawdziwa skarbnica produktów nie zawierających glutenu. Mogłam wybierać spośród różnych dodatków i posiłków gotowych. Postanowiłam zacząć od końca, czyli kupić jakieś ciasteczka, krakersy i słodycze do kawy. Później zastanawiałam się, co zrobić na obiad i poradziłam się pani ekspedientki. Pokazała mi jakieś gotowe sosy i mówiła, że można do tego dodać jakieś mięso, pokroić warzywa i zrobić z ryżem pełnowartościowy posiłek. Sos wygladał apetycznie, więc go wzięłam. Poza tym znalazłam jeszcze jakieś koktajle bez glutenu i kilka innych produktów. Wyszłam ze sklepu obładowana z pełnym koszykiem. Postanowiłam od razu przejść do gotowania, bo pod wieczór miała przyjść przyjaciółka.

Kiedy już skończyłam gotować, postanowiłam spróbować czy jest to zjadliwe. Okazało się, że ryż z tym sosem był o wiele lepszy niż z jakimiś naszymi sklepowymi. Bardzo mi to smakowało. Przyjaciółka również była zaskoczona, że takie smaczne mi to wyszło. Była wzruszona, że przygotowałam jej taką bezglutenową ucztę. Może sama przeniosę się na taką dietę.