Ważne parametry witryn chłodnicznych

Ważne parametry witryn chłodnicznych

2018-07-02 Sklepy i zakupy 0

Efektywna sprzedaż wiąże się z udaną prezentacją naszych produktów. Jest to bardzo ważne jeżeli zamierzamy przyciągnąć uwagę naszych klientów. W przypdku żyności najlepiej sprawdzają się atrakcyjne witryny cukiernicze. Utrzymują stała temperaturę oraz mają przeszkolne wnętrze co pozwala na pełną widoczność dla zainteresowanych.

Dostosowana witryna ekspozycyjna dla żywności 

witryna cukierniczaIdealnie sprawdzą się w sklepach spożywczych oraz różnego rodzaju cukierniach. Wybierając funkcyjną witrynę ekspozycyjną warto od samego początku zwrócić uwagę na kilka przydatnych ułatwień. Jednym z nich jest możliwość prostego sterowania odpowiednią temperaturą. W tej kategorii wiele osób poleca termostat z wyświetlaczem LED. Jest to proste oraz wygodne dzięki czemu nauka obsługi dla personelu nie zajmie sporo czasu. Kolejnym ważnym punktem, które może sporo ułatwić jest odpowiednia temperatura. Zazwyczaj wacha się ona od zera do minus dwunastustopni. Jednak istnieją produkty, które nie schodzą poniżej zera dlatego warto wcześniej określić własne oczekiwania i przeanalizować jaki typ żywności będziemy wkłądać. Witryna cukiernicza jest uniwersalna dlatego nie ma sztywnych reguł w jej zastosowaniu. Tak samo przed zakupem należy zwrócić uwagę na długość, wysokość oraz szerokość interesującej nas witryny. Niedopatrzenie z tej strony może okazać się bardzo niekorzystne.

Tylko dobrze dopasowane do wnętrza urządzenia ekspozycyjne przyciągają uwagę dlatego warto wcześniej zobaczyć gdzie takie urządzenie powinno stać i samemu dokonać pomiarów, a następnie szukać według wybranych wytycznych. Dodatkowo witryna może być dostępna w różnych wersjach kolorystycznych. Tutaj również możemy dowolnie dostosowywac wygląd do aranżacji we wnętrzu lokalu. Wszystko zależy od naszej wyobraźni, ponieważ producenci dają barszo szeroki wybór.