Wynajem fotobudki na Studniówkę

Wynajem fotobudki na Studniówkę

2017-08-25 Usługi 0

Studniówka jest najważniejszą szkolną imprezą w życiu każdego ucznia liceum i technikum. Często określana jest ona mianem pierwszego dorosłego balu. Nic więc dziwnego, że jeszcze po latach wspominamy to wydarzenie z rozrzewnieniem. Wynajem fotobudki pozwoli urozmaicić bal i wykonać mnóstwo pamiątkowych fotek.

Fotobudka na Studniówce

wynajem fotobudki z łodziWiększość uczniów do Studniówki przygotowuje się już na długo przed planowanym terminem imprezy. Klasy starannie wybierają miejsce na urządzenie imprezy (coraz częściej szkolną salę gimnastyczną zastępują sale balowe w hotelach, restauracjach i dużych klubach), dziewczyny wybierają modne suknie, a chłopcy garnitury. Imprezę wspólnie ze szkolnymi znajomymi, osobami towarzyszącymi i nauczycielami wiele osób wspomina z dużym sentymentem jeszcze wiele lat po zakończeniu edukacji. Wynajem fotobudki z Łodzi pozwoli zrobić pamiątkowe zdjęcia i urozmaicić zabawę. Fotobudki to swoiste automaty do zdjęć, które pozwalają szybko pstrykać i drukować pamiątkowe fotki. Firmy oferujące wynajem fotobudek zapewniają ich dowóz i montaż, a także pomoc techniczną. Zamawiający mogą wybierać różne tła do zdjęć, dlatego warto zadbać, aby jednoznacznie kojarzyło się ono ze Studniówką. Ciekawa sceneria to nie jedyna zaleta takich spontanicznie pstrykanych fotek. Uczniowie mogą również korzystać z wielu gadżetów dostarczanych wraz z fotobudką. Najczęściej gratis dostępny jest cały kosz, który pozwala tworzyć zabawne przebrania, aby doskonale bawić się podczas robienia fotografii. Kapelusze, zabawne okulary czy peruki to tylko część pomysłów na charakteryzację do zdjęć. Takie urozmaicenie Studniówki pozwoli na znakomitą zabawę, a zdjęcia staną się dodatkową pamiątką w albumie z czasów szkolnych.

Na wynajem fotobudki na Studniówkę decyduje się coraz więcej uczniów. Takie automaty pozwalają nie tylko szybko pstrykać fotki i robić odbitki, ale także przesyłać zdjęcia bezpośrednio na profile w mediach społecznościowych (np. na Facebooku), co szczególnie sobie ceni wiele młodych osób. Zdjęcia mogą trafić również do specjalnej galerii online.