Zabieg z falami radiowymi

Zabieg z falami radiowymi

2018-07-20 Zdrowie 0

 

Każda z nas chce się czuć piękna i zadbana. Jednak czasem nasza skóra nie wygląda już tak dobrze, jak byśmy tego oczekiwały. Dlatego też poddajemy się różnego rodzaju zabiegom, które mają spory wpływ na nasz wygląd. Takich zabiegów różnego rodzaju na rynku jest mnóstwo.

Jak działają na nas fale radiowe?

liftingujące fale radiowe - focus talusFale radiowe z pewnością nie kojarzą nam się z zabiegiem kosmetyczny, a jednak tak jeden z nich właśnie został nazwany. Dlaczego? Ponieważ fale radiowe, przy których używa się także lasera biostymulującego, ma działanie o podobnej częstotliwości do fal radiowych. Stąd właśnie ta dość nieoczywista nazwa. Na czym ten zabieg polega? Dzięki temu zabiegowi podgrzewają się włókna kolagenowe. Gdy się je ogrzewa, skracają się i dość mocno napinają. Jeśli wiemy czym jest kolagen to mamy świadomość tego, iż taki zabieg ma ogromny wpływ na poprawę jędrności i elastyczności naszej skóry. Oczywiście są różne przeciwwskazania w przypadku takiego właśnie zabiegu. Między innymi wyklucza nas w takim przypadku ciąża, czy też rozrusznik serca. Musimy pamiętać także o tym, iż to zabieg zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jeśli nasz partner ma problem ze skórą również jego możemy zapisać na taki bardzo skuteczny zabieg. Dziś stosuje się chociaż liftingujące fale radiowe – focus talus. Oczywiście tego typu zabiegi cały czas się rozwijają i powstają nowe technologie. To wszystko służy temu, by znacząco poprawić działanie takich właśnie zabiegów. Obecnie fale radiowe to zabieg wykonywany w całej Polsce.

Czy zależy nam na pięknym i młodym wyglądzie naszej skóry? Z pewnością tak. By jednak tak mogło być, musimy dbać o nią. Dbanie jednak to nie tylko nałożenie na noc kremu i od czasu do czasu jakiejś maseczki. To również wykonywanie zabiegów, które mają wpływ na naszą skórę.