Zależało mi na dobrej kancelarii prawnej

Zależało mi na dobrej kancelarii prawnej

2023-10-13 Prawo i Porady 0

Nie wiem gdzie popełniłam błąd wychowawczy. Z moim synkiem miałam same kłopoty. Szczególnie odkąd wkroczył w wiek dojrzewania. Do tej pory zawsze starałam się go bronić, gdy coś zbroił, ale niestety, ostatnio sprawy zaszły po prostu za daleko. Został on oskarżony o pobicie z ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu u poszkodowanego. Wiedziałam, że teraz nie dam już rady samodzielnie go wybronić.

Znalazłam pobliską kancelarię prawną

pobliska kancelaria prawna bochniaJednocześnie nie wyobrażałam sobie, abym miała zostawić dziecko same z tym kłopotem. Wiedziałam po prostu, że będzie mi potrzebna dobra kancelaria prawna. Całe szczęście moja sąsiadka poleciła mi świetne miejsce, gdzie można uzyskać fachową pomoc. Była to pobliska kancelaria prawna Bochnia to miejscowość, w której już od lat znajdowała się siedziba tego miejsca. Zdecydowałam się tam udać. Szczególnie, gdy sąsiadka zagwarantowała mi, że można tam uzyskać fachową pomoc także pro bono. Szybko się przekonałam, że wybór tego miejsca to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Trafiłam tam na bardzo dobrego adwokata, który miał doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych związanych z małoletnimi przestępcami. Jeszcze tego samego dnia udało mu się spotkać z moim synem, który został tymczasowo zatrzymany. Dość szybko go wybronił i cała sprawa nie trafiła nawet do sądu. Jestem przekonana, że w dużej mierze to ogromna zasługa tego doświadczonego i solidnego prawnika.

Jeśli jeszcze kiedyś syn będzie miał kłopoty na pewno udam się prosto do tej kancelarii prawnej. Znajduje się ona blisko centrum Bochni, niedaleko miejsca gdzie na co dzień mieszkamy, dlatego nie mam daleko. Jest to kolejny plus tego miejsca, które poleciłam ostatnio mojej koleżance, która również miała problemy karne i potrzebowała dobrego adwokata lub radcy prawnego.