Zatrudnienie radcy prawnego w kancelarii

Zatrudnienie radcy prawnego w kancelarii

7 lutego 2019 Prawo i Porady 0

Po ukończeniu studiów prawniczych z wyróżnieniem, otrzymałem mnóstwo ofert pracy. Zabiegały o mnie najlepsze kancelarie w Świdnicy, ale ja miałem zupełnie inne plany. Zamierzałem poprowadzić własną kancelarię i zatrudnić najlepszych specjalistów.

Usługi świadczone przez doświadczonego radcę prawnego

radca prawny świdnicaEkipę do swojej kancelarii szybko zebrałem, ponieważ zatrudniłem studentów, z którymi uczęszczałem do jednej uczelni. Miałem już całą grupę specjalistów z różnych zakresów prawa, jednak potrzebny był mi jeszcze jakiś doświadczony radca prawny Świdnica posiadała jedną z najlepszych uczelni w kraju i miałem świadomość, że uda mi się znaleźć odpowiedniego człowieka. Rozglądałem się w swoim środowisku i pytałem znajomych, Dzięki temu został mi polecony radca prawny, który poszukiwał dodatkowego zajęcia. Praca w mojej kancelarii dawałaby mu nie tylko swobodę działania, ale spore dochody i dlatego odezwałem się do tego człowieka. Spotkałem się z nim w mojej kancelarii, ponieważ chciałem przez to zachęcić go do współpracy. Kancelaria była nowocześnie urządzona a biura były przestronne. Radca prawny poprosił o czas na podjęcie decyzji. Odezwał się do mnie po trzech dniach i przyjął moją ofertę. Moja kancelaria zasilona została przez doświadczonego radcę prawnego, który świadczył swoje usługi na najwyższym poziomie. Do kancelarii przychodziło wielu klientów, którzy byli zainteresowani również stałą współpracą. Wszystko powoli się rozkręcało w dobrym kierunku.

Po pięciu latach od wejścia na rynek, moja kancelaria stała się jedną z najlepszych w mieście. Otrzymałem wiele nagród i klienci zabiegali o współpracę. Raz w tygodniu były świadczone darmowe porady prawne dla mieszkańców Świdnika. Zgłaszało się dużo osób, które potrzebowały pomocy.