Bezawaryjna wyciskarka do soku

Bezawaryjna wyciskarka do soku

2017-11-15 Sklepy i zakupy 0

 

Od paru lat naprawdę uwielbiam pić soki. Kiedyś codziennie piłam gazowane napoje ale potem zaczęłam bardziej dbać o swoje zdrowie i postanowiłam lepiej się odżywać. Poranne picie świeżych soków sprawia, że czuję się bardzo dobrze od samego rana i mam dużo energii na cały dzień. Nie muszę pić kawy, bez której kiedyś nie wyobrażałam sobie rozpoczęcia dnia.

Nowa wyciskarka do soków jest świetna

bezawaryjna wyciskarka do soku huromNiestety mimo mojej bezgranicznej miłości do soków, wyciskarki do nich niestety chyba nie odwzajemniały mojej miłości. W ciągu 3 lat miałam aż 4 wyciskarki, które niestety po bardzo krótkim czasie się psuły. Na szczęście rok temu moje życie odmieniła w końcu bezawaryjna wyciskarka do soku Hurom. Wyciskarka ta sprawuje się bardzo dobrze i nie uległa dotąd żadnej awarii, chociaż zdecydowanie jej nie oszczędzam. Wyciskam soki praktycznie codziennie, często również z twardych korzennych warzyw, z którymi wiele wyciskarek nie potrafi sobie poradzić. To zdecydowanie pokazuje, że jest to bardzo solidnie wykonany i wytrzymały sprzęt. Zresztą nawet jeżeli jakimś cudem ta wyciskarka by się popsuła to ma ona aż 10 lat gwarancji, więc nie musiałabym się martwić, że znów będę musiała wydać dużo pieniędzy na nowy sprzęt. Moim ulubionym kolorem jest różowy, więc to, że mogłam kupić wyciskarkę w takim właśnie kolorze bardzo mnie cieszy. Samo patrzenie na nią sprawia mi przyjemność. Do tego idealnie pasuje ona do mojej jasnej kuchni.

Myślę, że picie soków nigdy mi się nie znudzi. W końcu można tworzyć tyle różnych kombinacji smakowych – łączyć warzywa i owoce w różnych proporcjach. Moim ulubionym sokiem jest zdecydowanie zwykły sok pomarańczowy. Niby jest to prosty smak, ale świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy jest niesamowicie orzeźwiający i pyszny.