Drinki proteinowe w diecie Herbalife

Drinki proteinowe w diecie Herbalife

2018-03-28 Moda i wygląd 0

 

Większość osób lubi pić koktajle. Zazwyczaj kojarzą się one z letnimi miesiącami, przesiadywaniem w ogrodzie czy opalaniem na plaży. Nie każdemu jednak chce się przygotowywać takie zdrowe napoje. Wiadomo, że zajmuje to trochę czasu – trzeba obrać warzywa i owoce, pokroić je na drobne kosteczki, a później jeszcze blendować i przelewać do naczyń.

Napoje z wysoką zawartością białka

dieta herbalifePo tym wszystkim zostaje też trochę sprzątania. Dlatego niektórzy decydują się na skorzystanie z oferty diety Herbalife. Jest to nowoczesna dieta, która polega na odchudzaniu przy pomocy koktajli. To naprawdę działa! Koktajle pite są dwa razy dziennie – na śniadanie oraz na kolację. Nie trzeba przyrządzać napojów samemu. Przeciwnie – firma cateringowa dostarczy koktajle pod drzwi, więc wystarczy je tylko wyjąć i wypić. Okazuje się, że dieta herbalife jest bardzo skuteczna. Do niej dołączać można jeszcze inne składniki. Dużą popularnością cieszą się np. napoje proteinowe. Takie drinki pozwalają w prosty sposób dopasować spożycie białka do indywidualnych potrzeb osoby stosującej dietę. Dzięki regularnemu uzupełnianiu niedoborów protein w diecie można zredukować tkankę tłuszczową. Dochodzi także do usprawnienia metabolizmu, co w czasie odchudzania jest przecież bardzo ważne. Po wysiłku to właśnie proteiny wspierają odbudowywanie oraz regenerowanie masy mięśniowej. Każdemu zależy przecież na tym, by posiadać mięśnie, a nie tłuszcz.

W czasie rekonwalescencji po ciężkim treningu taki drink proteinowy na pewno będzie bardzo pomocny. Jeden drink jest w stanie dostarczyć 109 kcal, a przy tym aż 14,9 białka. W drinku proteinowym znajduje się nie tylko białka, ale również witaminy i minerały. Jest ich w takim napoju aż 20! Warto dobrać do diety taki napój i stosować np. w dniach zwiększonego wysiłku fizycznego.