Dzięki słuchawkom dla aktywnych masz wolne ręce

Dzięki słuchawkom dla aktywnych masz wolne ręce

2019-01-10 Usługi 0

 

Od kilku lat biegam. Początkowo zdecydowałam się na tą aktywność fizyczną, by zrzucić nieco wagi, ale z czasem tak mi się to spodobało, że nie wyobrażam już sobie dnia bez przebiegnięcia kilku kilometrów. Monitoruję spalone kalorie i trasę na smartfonie. Zawsze również słucham muzyki. Przeszkadzał mi jednak plączący się kabel. Szczególnie, kiedy zrobiło się chłodniej i zaczęłam nosić więcej odzieży.

Modele słuchawek dla osób aktywnych

słuchawki dla aktywnychZdecydowałam w końcu, że czas zainwestować w nowy model słuchawek. Koniecznie musiały być bezprzewodowe, by nie krępowały ruchów. Nie chciałam zaczepiać ręką lub zamkiem kurtki o kabel i nieustannie poprawiać słuchawek. Odpowiednie słuchawki dla aktywnych występują w wielu modelach. Możemy kupić słuchawki douszne lub nauszne. Kupiłam model douszny, ale z dodatkowym elementem zakładanym za ucho. Dzięki temu słuchawki nie wypadają z uszu przy intensywnym wysiłku fizycznym. Słuchawki były połączone krótkim kablem, który zakładałam na kark. Jakość dźwięku była bardzo dobra. Nie zapłaciłam za nie wiele. Uważam, że cena była bardzo przystępna za tej jakości sprzęt. Komunikowały się ze smartfonem za pomocą Bluetooth co bardzo mi odpowiadało. Były wygodne i łatwe w użytkowaniu. Bardzo szybko łączyły się ze smartfonem. Niedługi kabel był bardzo wygodny – szczególnie jesienią i zimą, kiedy noszę czapkę i szalik. Jakość sygnału jest bardzo dobra. Nie mają na niego wpływu warunki atmosferyczne.

Dawno już minęły czasy, kiedy sygnał Bluetooth przerywał silnie wiejący wiatr. Dzięki swojemu zakupowi miałam wolne ręce i uwolniłam się od plączącego się nieustannie kabla. Lepiej trzymały się w uszach niż tradycyjne. Bieganie stało się wygodniejsze. Mogłam oddać się aktywności fizycznej przy swojej ulubionej muzyce, która dodaje mi energii i motywuje do dalszego wysiłku.