Filmy z drona

Filmy z drona

2017-11-28 Usługi 0

W ofercie wielu zakładów zajmujących się rejestracją audiowizualną imprez można znaleźć możliwość wykonywania filmów z powietrza. Dobrze wyglądające nagrania i efektowne ujęcia cieszą wiele osób, które zdecydowały się na zlecenie wykonania rejestracji imprezy tą metodą.

Drony do filmowania w Katowicach

profesjonalne filmowanie dronem - katowiceZlecając usługę nagrania filmu z imprezy, na przykład wesela, zależy nam, aby był on wykonany jak najlepiej. Oryginalne ujęcia można uzyskać dzięki zastosowaniu kamery umieszczonej na dronie. Jeżeli jesteśmy zainteresowani znalezieniem na Śląsku firmy, która oferuje profesjonalne filmowanie dronem – katowice są dobrym miejscem, by wynająć odpowiedniego do tego zadania zawodowca. Operator powinien charakteryzować się kilkoma cechami, świadczącymi o jego właściwym podejściu do zadania. Musi być wyposażony w nowoczesny sprzęt, który pozwoli na tworzenie długich, stabilnych ujęć. Do tego celu powinien posiadać drona przystosowanego do zadań profesjonalnych, który jest w stanie unieść kamerę nagrywającą w wysokiej jakości i może długo utrzymywać się w powietrzu dzięki wytrzymałej baterii. Oprócz tego konieczne jest, by dobrze czuł się w roli operatora maszyny latającej. Musi mieć oblatane na tyle dużo godzin, aby sterował pewnie urządzeniem. O dobrym warsztacie filmowca świadczy również umiejętność kręcenia niebanalnych ujęć i dobra znajomość możliwości swojego sprzętu. Te wszystkie cechy sprawią, że będziemy zadowoleni z jego pracy, a nagrany film stanie się niezapomnianą pamiątką.

Równie ważne jak nagranie materiału jest obrobienie wielu godzin filmu w postprodukcji. Odpowiedni montaż, wykorzystanie najlepszych kadrów, stosowanie długich ujęć świadczy o doświadczeniu ekipy montującej nagranie do finalnej wersji, jaką otrzyma klient.