Gdzie skierować się na indywidualną terapię biorezonansem?

Gdzie skierować się na indywidualną terapię biorezonansem?

2018-11-17 Zdrowie 0

 

W medycynie niekonwencjonalnej pojawiła się niedawno nowa forma terapii. Wykorzystuje się w niej prąd przechodzący przez ciało pacjenta. Ma on niskie natężenie, ale zmienną częstotliwość. Drobnoustroje i pasożyty reagują na te drgania. Dzięki badaniu dowiemy się jakie z nich zainfekowały nasze ciało.

Dzięki indywidualnej terapii biorezonansem pozbędziemy się dolegliwości

indywidualna terapia biorezonansowaMetoda ta jest stosowana w celu wykrycia alergii, boreliozy, grzybów, bakterii, pasożytów czy roztoczy. Znalazła także zastosowanie w terapii uzależnień, szczególnie ma pomagać w rzucaniu palenia. Indywidualna terapia biorezonansowa przynosi efekty u pacjentów, którym nie pomagają metody konwencjonalne. Jednym z istotnych elementów terapii jest usunięcie ognisk zakaźnych. Są to skupiska bakterii, wirusów i grzybów otoczone patogennym śluzem. Mikroorganizmy wykorzystują śluz w naszym ciele do stworzenia skutecznej ochrony przed układem immunologicznym. Drgania pomagają pozbyć się ich z naszego organizmu. Jeśli w naszym ciele znajdują się pasożyty podczas terapii także skutecznie je usuniemy. Do mnie szczególnie przemawia pomoc w skutecznym rzuceniu palenia. Jeżeli chodzi o rzucanie palenia, biorezonans pomaga oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Toksyny dostarczane do organizmu poprzez zaciąganie się dymem tytoniowym, po zabiegu są usuwane przez nerki, skórę i jelita. Po zabiegu wskazane jest picie dużej ilości wody, co ma ułatwić pozbywanie się toksyn z ciała. Zaleca się także częstsze kąpiele. Terapia zmniejsza również głód nikotynowy.

Pacjenci poddani leczeniu już po niedługim czasie zaczynają odczuwać poprawę stanu zdrowia. Dolegliwości, na które się uskarżają powoli ustępują. Leczenie jest skuteczne i nie ma po nim nawrotów chorób. Metoda jest coraz bardziej popularna w naszym kraju. Nie można się temu dziwić, widząc jej rezultaty jakie przynosi.