Idealne pufy dla mam i nie tylko

Idealne pufy dla mam i nie tylko

30 czerwca 2019 Dzieci 0

Kiedy wreszcie okazało się, że zostanę mamą od razu wcieliliśmy z mężem nasz długo odkładany plan w życie. Obiecaliśmy sobie, że kiedy tylko nasz bobas przyjdzie na świat powitamy go w nowym i większym mieszkaniu. Podczas jego meblowania odkryłam świetny zamiennik dla ciężkich i wielkich foteli.

Nowoczesne pufy sako

pufa worek sakoOprócz oszczędności przeznaczonych na zakup nowego mieszkania posiadaliśmy także osobną sumę pieniędzy na jego nowe umeblowanie. Oboje chcieliśmy, aby to mieszkanie było przyjazne maluszkowi, a zatem zależało nam na meblach, które nie będą stanowiły zagrożenia, kiedy nasz szkrab zacznie raczkować po naszym mieszkaniu. Z racji tego, że mieszkamy w małej miejscowości, zaczęliśmy szukać mebli głównie w internecie i tym sposobem po zapoznaniu się z wieloma pozytywnymi opiami zakupiliśmy przede wszystkim nowoczesne pufy do naszego nowego domu. Pufa worek sako okazała się być fenomenalną alternatywą dla ciężkich i zajmujących sporo miejsca foteli, łatwo było ją przestawiać podczas sprzątania w domu, czy po prostu dla własnej wygody. Ponadto nasze nowe pufy bardzo mi pomogły, zarówno kiedy byłam jeszcze w ciąży, jak i po porodzie. Dzięki temu, że doskonale dopasowywały się do ciała, były prawdziwym wybawieniem dla mojego kręgosłupa, ale też okazały się świetnym przyrządem ułatwiającym ćwiczenia relaksacyjne. Pod koniec ciąży nie wyobrażałam sobie już popołudnia bez spędzenia go na pufie z ulubioną książką w dłoniach.

Po porodzie często karmiłam piersią usadawiając się z córeczką wygodnie na pufie. Mała też bardzo szybko zasypiała dzięki temu, że mogłam się delikatnie kołysać. W przyszłości, kiedy malutka nieco podrośnie na pewno i w jej pokoju zawita dziecięca pufa, albo też worek. W końcu nie posiadają one ostrych krawędzi, więc są jak najbardziej odpowiednie do pokoju dziecka.