Jak wykorzystać duże odbitki zdjęć?

Jak wykorzystać duże odbitki zdjęć?

2018-05-10 Fotografia i film 0

Ostatnio zaczęłam zmieniać trochę aranżację domu, w którym mieszkam z mężem i dziećmi. Przemalowałam kilka ścian i postawiłam na więcej dodatków właściwie w każdym pomieszczeniu. Niedawno odmalowałam salon i trochę go przeobraziłam. Jest on teraz niesamowicie przytulny. Przede wszystkim kiedyś puste ściany w salonie wyglądają teraz ciekawie, a wszystko to dzięki zdjęciom.

Z dużych odbitek zdjęć uzyskałam dekorację salonu

duże odbitki zdjęćLubię zdjęcia i uważam, że są one zarówno pamiątką, jak i dekoracją. Uznałam, że duże odbitki zdjęć umieszczone w ramkach będą fajną ozdobą wnętrza. Miałam w zanadrzu kilka naprawdę fajnych ramek w różnych wielkościach i o różnorodnym dizajnie, a więc nie musiałam kupować zbyt wielu nowych ram na zdjęcia. Dokupiłam tylko kilka prostych ramek w kolorze białym oraz jedną, bardzo dużą pozłacaną ramę przeznaczoną do naszego dużego zdjęcia rodzinnego. Zanim zamówiłam odbitki sprawdziłam każdą ramkę jaką miałam w domu, tak by wiedzieć ile zdjęć potrzebuje i jakie wymiary odbitek muszę zamówić. Odbitki zamawiałam przez Internet, ponieważ taka forma wydała mi się po prostu najwygodniejsza. Duże odbitki są oczywiście droższe niż standardowe odbitki np. 10×15, ale nie wydałam znowu aż tak dużo jak myślałam, że będę musiała zapłacić. Wybrałam odbitki o wykończeniu błyszczącym, ale matowa wersja zdjęć też wygląda bardzo fajnie.

Generalnie, jeżeli zamówi się dużo odbitek w jednym formacie to można liczyć na rabaty, ja jednak zamawiałam zdjęcia w naprawdę różnych, dużych formatach, a więc nie zaoszczędziłam. Z jakości wywołanych zdjęć jestem naprawdę zadowolona. Prezentują się one na ścianach świetnie i dodają w domu takiego fajnego uroku oraz rodzinnego klimatu. Na pewno w przyszłości wywołam jeszcze kilka zdjęć w dużym formacie.