Jaką ofertę maja auto skupy?

Jaką ofertę maja auto skupy?

2018-07-17 Dzieci 0

Przeciętny Polak, po około pięciu latach użytkowania samochodu decyduje się na sprzedaż lub wymianę swojego auta. Jednak ten czas może się skrócić w przypadku, gdy nasze auto ulegnie wypadkowi lub stłuczce. Wtedy konieczne może okazać się skorzystanie z auto skupu.

Krakowskie auto skupy

auto skup krakówKrakowskie auto skupy świadczą usługi kompleksowo. Oprócz standardowej usługi, jaką jest skup aut, zajmują się wieloma innymi rodzajami usług. Stacja demontażu, w którą jest wyposażony każdy auto skup, zajmuje się odzyskiwaniem jak największej ilości części i elementów, które są jeszcze sprawne i mogą się przydać innym użytkownikom aut. Jeżeli nasze auto ulegnie wypadkowi, na skutek którego nie nadaje się już do dalszego użytkowania, krakowskie auto skupy świadczą usługę złomowania według indywidualnej wyceny. W tym przypadku konieczne jest dostarczenie uszkodzonego pojazdu na złomowisko, czym również zajmie się auto skup i jest to całkowicie darmowa usługa. Dlatego jeżeli chcemy znaleźć dobry auto skup Kraków jest miastem, w którym jest wiele takich przedsiębiorstw, świadczących usługi kompleksowo. Czas realizacji zgłoszenia w większości firm nie jest dłuższy niż czterdzieści osiem godzin i jest realizowany na terenie całego województwa małopolskiego. To wielkie udogodnienie, w szczególności dla mieszkańców wsi oraz miasteczek, z których transport uszkodzonego auta do Krakowa, byłby bardzo utrudniony. Auto skupy świadczą też usługi w zakresie ubezpieczeń, transportu uszkodzonych aut z zagranicy oraz pomocy drogowej.

Auto skupy zajmują się każdym rodzajem aut. Zarówno osobowymi, jak i ciężarowymi i dostawczymi. W auto skupach możemy zarówno sprzedawać uszkodzone samochody, jak i kupić części oraz akcesoria, które zostały zdemontowane z innych aut.