Jeden model botek na każdą okazję

Jeden model botek na każdą okazję

2018-05-18 Moda i wygląd 0

Buty są równie ważną kwestią w stylizacji, co same ubrania. Nierzadko zdarza się, że nie tyle dobieramy buty względem całego kompletu ubrań, jakie nosimy na sobie, lecz właśnie na odwrót. To one grają główną rolę i to do nich dobieramy nasze ubrania.

Wygoda i styl dzięki damskim botkom 

botki damskieKażdy projektant doskonale wie, że pomimo tego, iż kobiety kupują bardzo wiele par butów, te zostają z nimi na całe lata. Dlatego o ile moda względem ubrań lubi się zmieniać z sezonu na sezon, tak dany typ butów pozostaje na topie nierzadko przez naprawdę wiele lat. Bez wątpienia do takich modnych butów należą botki damskie, które kilka lat temu podbiły serca w zasadzie wszystkich kobiet. Występują w naprawdę wielu odsłonach: dziewczęcej, glamour, czy nieco ostrzejszej – rockowej, dla bardziej odważnych i charakternych kobiet. Botki mają przede wszystkim to do siebie, że pasują do każdej stylizacji. Już jeden model butów może nam doskonale się zgrać z wieloma kompletami w naszej garderobie. Nie musimy zatem kupować, jak w przypadku szpilek, botków na randkę, wyjście na miasto z przyjaciółmi, czy do pracy, ponieważ wystarczy nam nierzadko do tego jedna para butów. Mimo to kobiety posiadają najczęściej w swojej kolekcji wiele par botków, głównie ze względu na to, że są one tak estetyczne i piękne, iż nie sposób przejść obok nich obojętnie. Botki mogą być bowiem na obcasie, lub na płaskiej podeszwie. Mogą przypominać buty motocyklowe z pasami i ćwiekami, lub posiadać urocze wstążeczki i kokardki. 

W dodatku botki możemy nosić o każdej porze roku. Są modele idealnie dopasowane na lato i wiosnę, a są również takie, które doskonale zdadzą swój egzamin jesienią i zimą. Taki model botków jest oczywiście porządnie ocieplany, a także posiada antypoślizgową podeszwę wobec czego nie musimy się martwić o nieszczęście w przypadku śliskiego chodnika.