Kasetony reklamowe z podświetleniem

Kasetony reklamowe z podświetleniem

2023-05-26 Reklama i marketing 0

Prostokątne banery reklamowe wiszą niemal nad każdym sklepem, biurem i innym miejscem, które odwiedzane jest przez klientów. Są to kasetony świetlne tworzone z najlepszych materiałów i w najnowszej technologii. Można je zamówić w różnym wymiarze i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów także w różnych kolorach.

Indywidualne projekty kasetonów świetlnych

kaseton świetlny gdańskJedną z najbardziej stylowych form reklamy są kasetony z dibondu. Takie kasetony charakteryzują się tym, że napisy lub logo są wyfrezowane w płycie dibondu, a także podświetlone najlepszymi światłami Led. To sprawia, że nocą widać nie cały baner lecz podświetlone są tylko litery np. logo firmy. Klient ma możliwość wyboru koloru zarówno podświetlenia jak i płyty głównej. Taka forma reklamy przyciąga wzrok klientów i innych przechodniów. Jeśli chcemy zamówić kaseton świetlny Gdańsk ma wiele polecanych firm, które je wykonują. Kasetony odporne są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Pod wpływem mocnego promieniowania słonecznego reklama nie odkształca się oraz nie blaknie. Dzięki czemu jest to produkt trwały i nie zachodzi konieczność częstej wymiany reklamy na przykład nad sklpem. Kaseton świetlny to koszt około 300-1000 złotych. Cena uzależniona jest od wielkości i jego rodzaju. Za kaseton o wymiarze 150×100 cm trzeba zapłacić około 900 złotych.

Reklama jest bardzo ważna. To ona przyciąga wzrok potencjalnego klienta. To dzięki reklamie klient wie gdzie jest np. sklep lub biuro nieruchomości. Reklama ma służyć klientowi właśnie we wskazaniu miejsca ulubionej restauracji czy banku. Kasetony świetlne zazwyczaj montowane są nad wejściem. Mogą to być kasetony okrągłe, kwadratowe, prostokątne lub w innych kształtach oraz wymiarach tworzonych na życzenie klienta.