Malować czy nie malować paznokci?

Malować czy nie malować paznokci?

2018-01-25 Moda i wygląd 0

Ten niewielki fragment naszego ciała, jakim są paznokcie, jest bardzo widoczny i jego wygląd rzutuje na ogólną ocenę prezencji właściciela lub właścicielki. Paznokcie przede wszystkim muszą być czyste, opiłowane, a w męskim  wydaniu krótkie i zadbane. Damskie paznokcie są wizytówką posiadaczki. Świadczą o jej relacjach z aktualnymi trendami modowymi.

Różne rodzaje lakierów

lakier do paznokci iceDamskie paznokcie, jeśli mają być modnie polakierowane, powinny dłuższe, z owalnym zakończeniem, dobrze opiłowane i bez skórek zachodzących na paznokieć. Co do lakierowania, to wybór jest tutaj ogromny. Są klasyczne lakiery o delikatnych, stonowanych barwach, a nawet bezbarwne. Nadają one paznokciom połysk i zabezpieczają przed zniszczeniem. Jest duży wybór lakierów o ostrych kolorach w palecie, aż do ciemnego granatu z brokatowym połyskiem. Aktualnie polecany jest lakier do paznokci ice. Właściwie pełna nazwa tego lakieru, to Ice Chic Golden Rose. Jest to pełna paleta kolorów z połyskiem brokatu lub bez. Są łatwe do nałożenia, szybko schną i w dobrym stanie utrzymują się kilka dni, w efekcie uzyskuje się paznokieć gładki jak tafla lodu – zgodnie z nazwą. Ten element jest bardzo istotny, gdyż aktualnie najmodniejsze paznokcie, to paznokcie we wzorki. Wzorki robi się za pomocą specjalnych stempelków na tej lodowej tafli paznokcia. Taki efekt jest bardzo dekoracyjny i wszystko na to wskazuje, że ta moda utrzyma się dłużej. Lakiery Ice są oferowane w niedużych buteleczkach, z ukośnie ściętym pędzelkiem, w bardzo przystępnej cenie.

Można je kupić w drogeriach i przede wszystkim, w sklepach internetowych. Jest duży wybór lakierów i miejsc, w których można te lakiery kupić. Można się również zapoznać z opiniami, które są bardzo pozytywne. Wydaje się, że lakiery Ice Chic na dłużej zagoszczą na naszym rynku.