Mój zespół muzyczny rozwija się

Mój zespół muzyczny rozwija się

2017-11-16 Biznes i finanse 0

Jestem założycielką zespołu muzycznego. Kiedy byłam małą dziewczynka lubiłam brać aktywny udział we wszystkiego typu występach. Sama zgłaszałam się w szkole do różnych konkursów. Nie wstydziłam się i moi rodzice często wozili mnie na różne występy. Wspierali moją karierę od samego początku.

Założyłam zespół weselny

rozchwytywany zespół weselny z wrocławiaKiedy miałam osiemnaście lat postanowiłam założyć zespół weselny. Zaprosiłam do współpracy kilka osób, które tak samo jak ja miały talent. Na początku wiele osób bało się nas zatrudniać przez nasz młody wiek. Kilka osób nam zaufało ale nasze stawki były bardzo niskie. Musieliśmy z chłopakami zapracować na zaufanie. Z czasem było coraz lepiej. Nasze usługi były coraz bardziej polecane. Nasz zespół zaczął cieszyć się sporą popularnością. Jako rozchwytywany zespół weselny z wrocławia mogliśmy negocjować lepsze stawki. Nasza kariera w tej branży się rozwijała i mieliśmy sporo zleceń. Praktycznie od wiosny do jesieni mieliśmy każdy weekend zajęty. Graliśmy nie tylko w mieście ale także w całym kraju jeśli była taka potrzeba. Dla najbliższych znajomych decydowaliśmy się także na wyjazdy zagraniczne. Uwielbiałam i nadal uwielbiam moją pracę. Cieszę się, że mam taki da i moje wykonania podobają się klientom. Staram się jak najlepiej wykonywać wszystkie utwory, żeby były jak najbardziej podobne do oryginałów. Nasi klienci to doceniają. Wiele osób chwali nasze zaangażowanie do pracy. Mam okazję spotkać się czasem z osobami u których zaczynaliśmy naszą karierę. Oni nam jako pierwsi zaufali. 

Wiele takim osobom zawdzięczamy. Dzięki nim się nie poddaliśmy. Ktoś w nas uwierzył i polecał nasze usługi. Pomimo tego, że jako zespół muzyczny na początku nie zarabialiśmy kokosów udało nam się spełnić nasze marzenia i dojść na prawdę daleko.