Najlepsza firma tworząca aplikacje mobilne

Najlepsza firma tworząca aplikacje mobilne

2018-10-03 Informatyka 0

Na studiach poznałem Czesława, który miał dużo ciekawych pomysłów. Właściwie, to z nim jednym się trzymałem, bo dogadywaliśmy się wręcz idealnie. Po ukończeniu studiów wpadłem na pomysł, żeby założyć własną firmę i zaoferowałem Czesławowi współpracę. Od razu się zgodził.

Firma tworząca aplikacje na system Androida 

tworzenie aplikacji mobilnych androidSpecjalizowałem się w tworzeniu aplikacji na system Androida i uznałem, że warto byłoby się tym zająć zawodowo. Czesław z kolei potrafił świetnie nawiązywać relacje z innymi ludźmi i to powodowało, że tworzyliśmy idealny duet. W firmie był jasny podział obowiązków. Ja wykonywałem tworzenie aplikacji mobilnych Android był systemem, który obsługiwałem. Czesław z kolei pozyskiwał klientów dla naszej firmy. Na początku stworzyłem kilka darmowych aplikacji dla tego systemu, ażeby pokazać się na rynku i tym samym zachęcić klientów do współpracy. Stworzyłem fajną aplikację, która ułatwiała ludziom zakupy. Była to tak zwana lista zakupów, w której można było dodawać produkty z konkretnych sklepów i nawet wpisywać ceny, które na koniec listy były sumowane. Aplikacja była wygodna i ułatwiała zakupy oraz co najważniejsze, kontrolę wydatków. Pierwszy klient, który zgłosił się do firmy był małym przedsiębiorcą. Sprzedawał on opony samochodowe i chciał aplikację, która pomagała klientom z całego kraju nawiązać z nim kontakt i dokonać zakupów. Zlecenie to było banalnie proste dla mnie i od razu je wykonałem. Klient był zachwycony i zapłacił z góry.

Czesław pozyskał dla naszej firmy ponad dwudziestu klientów w ciągu jednego miesiąca. Miałem pełne ręce roboty, ale sprawiało mi to mnóstwo przyjemności. Zyski, które osiągała firma były ogromne a wkład, którego musiałem wraz z Czesławem dokonać, jednak niewielki. To się opłaciło.