Najlepsza tablica na wykłady

Najlepsza tablica na wykłady

2023-10-14 Sklepy i zakupy 0

Mieszkam w Warszawie i skończyłam właśnie studia na wydziale ekonomicznym. Postanowiłam zostać na uczelni i kontynuować karierę naukową. Będę miała zajęcia ze studentami. Teraz role się odmienią, to ja będę kształtować i uczyć młodych ludzi, przyszłych ekonomistów.

Zakup nowej akademickiej tablicy na wykłady

kredowa tablica akademicka przesuwna góra dółRektorem wydziału, gdzie będę pracować jest mój ulubiony wykładowca, wyśmienity wykładowca. Wykłady i ćwiczenia dla studentów będę przeprowadzać w  naszej sali ekonomicznej. Bardzo się z tego cieszę bo jest tam kredowa tablica akademicka przesuwna góra dół. To Wyjątkowa tablica kredowa o powierzchni magnetycznej lakierowanej lub ceramicznej, której wymiary sięgają aż do 500 cm. Powierzchnia jest idealnie równa dzięki użyciu nowoczesnej technologii.  Tył tablicy wzmocniono blachą ocynkowaną. Dodatkowo produkt posiada wygodną półkę na całej szerokości tablicy  scaloną z profilem ramy. Tablica była bardzo wygodna i praktyczna. Bardzo lubiłam na niej zapisywać notatki dla moich studentów. Tablice akademickie ze względu na system przesuwny góra-dół ułatwiają pisanie dużych ilości tekstu w salach, gdzie nie ma możliwości powieszenia 2 lub więcej tablic standardowych. Tablice akademickie są objęte 2 letnią gwarancją natomiast konstrukcja nośna 5 letnią. Uczelnia posiada kilka takich tablic. Słyszałam, że władze uczelni zamierzają  zakupić jeszcze kilka tablic tego. Polecam je wszystkim wykładowcom i nauczycielom. Są naprawdę niezawodne, stabilne.

Moim zdaniem kredowa tablica akademicka jest najlepsza. System kolumnowy umożliwia przesuwanie tablic w pionie niezależnie względem siebie. Dolny profil każdej tablicy jest jednocześnie półką i uchwytem służącym do zmiany wysokości. Konstrukcja jest stabilna, całkowicie bezpieczna.