Nowoczesny żyrandol prezentem dla rodziców

Nowoczesny żyrandol prezentem dla rodziców

2 czerwca 2019 Wnętrza 0

 

Moi rodzice postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Nie organizowali żadnej dużej imprezy, bo chcieli zaprosić tylko swoje dzieci. Z siostrą uznałyśmy, że trzeba rodzicom kupić jakiś prezent. Siostra wpadła na pomysł, żeby kupić pościel a ja musiałam sama coś wymyślić.

Kryształowy żyrandol do salonu trafionym prezentem

nowoczesne żyrandole kryształoweNie miałam pojęcia co przyda się rodzicom, dlatego stwierdziłam, że najlepiej będzie ich po prostu zapytać. Mama ucieszyła się, że chcę kupić jakiś prezent i od razu poprosiła o mnie o żyrandol kryształowy do salonu. Nie powiedziała dokładnie jak ma wyglądać, chciała tylko, żeby był nowoczesny i o wszystkim to ja miałam sama zdecydować. Mama mi ufała, gdyż wiedziała, że mam doskonały gust a ja wiedziałam, gdzie dostępne były nowoczesne żyrandole kryształowe i do tego konkretnego sklepu z oświetleniem się wybrałam. Skoro sama miałam zdecydować jaki ma być ten żyrandol, to kierowałam się własnymi przeczuciami. Wybór był dość spory a nowoczesnych żyrandoli było najwięcej. Doskonale wiedziałam jak urządzony był rodziców salon i dzięki temu wybranie odpowiedniego żyrandola nie stanowiło dla mnie problemu. Cieszyłam się, że mama mi podpowiedziała co kupić, ponieważ przynajmniej rodzice dostaną ode mnie trafiony prezent, z którego na pewno będą zadowoleni. Nie czekałam do dnia imprezy, tylko żyrandol rodzicom zaniosłam od razu. Dzięki temu ojciec mógł go zawiesić w salonie. Prezentował się pięknie i właśnie taki chciała mieć mama. Była nim zachwycona.

Impreza była bardzo kameralna i w małym gronie. Tak właśnie chcieli rodzice. Mojej siostrze bardzo spodobał się żyrandol, który kupiłam rodzicom i poprosiła mnie o namiary na sklep z oświetleniem. Wiedziałam, że kupi sobie jakąś ładną lampę, bo miała takie plany.