Oferowanie tanich pokojów na wynajem

Oferowanie tanich pokojów na wynajem

2019-03-23 Turystyka 0

Dziadek nigdy nie dbał o posiadłość, dlatego tak nalegałam, żeby wszystko na mnie przepisał. Miałam pomysł jak zarabiać na tym wszystkim i dobrze bym to wykorzystała. W końcu dziadek dał się namówić a łatwe to nie było. Zamieszkał ze mną i niczego mu nie brakowało.

Pokoje wynajmowane przez całe wakacje 

pokoje do wynajęcia ustrzyki dolnePosiadłość, która już należała do mnie była spora. Dlatego też postanowiłam ją wykorzystać w celach zarobkowych. Postanowiłam stworzyć ośrodek wypoczynkowy i oferować tanie pokoje do wynajęcia Ustrzyki Dolne były chętnie odwiedzane przez turystów i szukali oni taniego noclegu a ja zamierzałam im to zagwarantować. Od samego początku założyłam, że tanio będę te pokoje wynajmować, gdyż konkurencja w Ustrzykach była spora a mi zależało na tym, żeby goście regularnie odwiedzali posiadłość. Sporo miałam do roboty, ponieważ konieczne było wyremontowanie posiadłości, ale udało się wszystko wykonać przed okresem urlopowym. Do dyspozycji było dziesięć pokojów na wynajem i wszystkie były odpowiednio umeblowane i wyposażone. Na każdym piętrze była duża łazienka z kilkoma prysznicami. Dziadek jak przyjechał na miejsce, żeby zobaczyć efekty, to był pod wrażeniem. Zamierzałam zarabiać na wynajmowaniu pokojów turystom a w tej okolicy ich nie brakowało. Nawet nie musiałam reklamować swojego ośrodka, ponieważ wieść o tanich pokojach do wynajęcia szybko rozeszła się po całych Ustrzykach. Ludzie dzwonili do mnie już w maju, żeby zarezerwować pokoje na wakacje.

Przy ośrodku było mnóstwo pracy, ale córki mi pomagały i dzięki temu radziłam sobie ze wszystkim. Zyski z wynajmowanych pokojów były ogromne i mogłam sporą sumę odłożyć na konto. Chciałam dzieci wysłać na dobre studia i potrzebne były mi pieniądze na ten cel. Zarabiałam ich bardzo dużo.