Piękne, drewniane zegarki

Piękne, drewniane zegarki

2018-03-26 Moda i wygląd 0

 

Najczęściej jest tak, ze kiedy trzeba kupić coś komuś z naszej rodziny, lub najbliższym przyjaciółkom, to nie wiemy co im wybrać. Jakoś tak niby wiemy co lubią, ale nie mamy pewności, że dana rzecz akurat im się spodoba. Tak jak na przykład miałam problem z prezentem dla mamy, która miała już chyba wszystko, co mogłabym dla niej wymyślić.

Nowy zegarek dla mamy

drewniane zegarki damskie z bambusaDługo chodziłam po sklepach i jednak z jedną rzeczą mogłam ją jeszcze zaskoczyć. Chciałam, żeby mój prezenty był miłą niespodzianką. Dlatego uznałam, że drewniane zegarki damskie z bambusa na pewno jej się spodobają. To taka nowość, ponieważ wcześniej nie słyszałam o takich dodatkach. Moja mama zawsze lubiła to co naturalne, miała w domu kominek, paliła drewnem. Uwielbiała leśne zapachy, na przykład świec zapachowych. Dlatego stwierdziłam, że taki drewniany zegarek na pewno przypadły by jej do gustu. Zegarki te były proste i klasyczne, bez żadnych niepotrzebnych dodatków, dlatego idealnie pasowały dla kobiety w każdym wieku, a zwłaszcza dla takiej po 40 roku życia, lubiącej żyć pełnią życia, zawsze energiczną pracownicę biura. Do wyboru było parę zegarków, różniących się od siebie kolorem. Niektóre drewniane zegarki były jaśniejsze, inne ciemniejsze i jakby przydymione. Uznałam, że taki będzie najbardziej rustykalny i klimatyczny, akurat w guście mojej mamy. Zegarki wydawały się trwałe i solidne, więc nie zastanawiałam się długo tylko kupiłam jej najładniejszy według mnie model.

Zegarek zapakowano w eleganckie pudełko i włożono do torebki prezentowej, ponieważ poprosiłam o specjalne zapakowanie na prezent i zamazanie ceny. Obsługa była bardzo profesjonalna, doradzano mi i byłam bardzo zadowolona z przebiegu zakupów. Mamie oczywiście bardzo spodobał się jej nowy zegarek i od razu go założyła.