Podobają mi się nowe drzwi mojej mamy

Podobają mi się nowe drzwi mojej mamy

2018-02-03 Dom i ogród 0

Moja mama jakiś czas temu robiła remont. Miała odłożoną pewna kwotę pieniędzy i postanowiła je dobrze spożytkować. Poleciłam mamie dobrego budowlańca, który zajmował się wszystkimi pracami, które mamy mieszkanie wymagało. Mama postanowiła mieszkanie odmalować. Wymienić drzwi i podłogi a także zakupić nowe meble.

Mama ma zamontowane nowe drzwi

szybki montaż drzwi na śląskuPojeździłam z mamą do różnych sklepów żeby wybrać odpowiednie panele a także farby do każdego pokoju. Fachowiec powiedział nam na jakie rzeczy mamy zwracać uwagę przy zakupie drzwi. Mama chciała żeby jej mieszkanie było jasne więc postanowiłyśmy zakupić białe drzwi. Dzięki temu pokoje będą wydawały się większe i bardziej przestronne. Fachowiec podał nam wymiary drzwi, które musimy zamówić. W sklepie na stanie nie było białych drzwi, które nam się spodobały. Musiałyśmy na nie czekać około tygodnia. Kiedy już pojawiły się na magazynie sprzedawca zadzwonił do mamy i umówił się z nią na dostawę. Budowlaniec w mieszkaniu mamy zdążył już pomalować wszystkie ściany i położył panele w każdym pokoju. Dzięki temu mógł od razu zająć się montażem drzwi. Szybki montaż drzwi na śląsku został wykonany przez niego bardzo sprawnie. Widać było, że nie ma z tą pracą żadnego problemu. Mama była mi wdzięczna, że udało mi się załatwić jej fachowca, który będzie wykonywał wszystkie prace. Dzięki temu w jej mieszkaniu nie kręciły się dodatkowe osoby i mama czuła się bezpieczniej. Poza tym pan Staszek bardzo spodobał się mamie bo był wesołym i pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem.

Remont został wykonany w ciągu dwóch tygodni. Mieszkanie bardzo się zmieniło. Drzwi, które zostały zakupione przez mamę bardzo ładnie prezentowały się w pomieszczeniach. Były solidnie wykonane i na prawdę nie kosztowały wiele. Sama zaczęłam się zastanawiać na ich zakupem do swojego mieszkania.