Projekt szafy wnękowej

Projekt szafy wnękowej

2017-12-06 Wnętrza 0

We współczesnych projektach odchodzi się od standardowych szaf i wybiera wnękowe. Dzięki temu to my decydujemy o wielkości szafy lub możemy ją w pasować w wolne miejsce, na które nie mamy pomysłu.

Szafa wnękowa na zamówienie

szafy wnękowe lubelskieProjektując dom wraz z mężem sami zastanawialiśmy się jakie meble wybrać, gotowe ze sklepu czy też coraz bardziej popularne szafy wnękowe lubelskie. Jednak projektantka podpowiedziała nam, że te drugie to tak jakby meble na wymiar, ponieważ to my decydujemy o ich wymiarze czy wnętrzu. Dzięki temu możemy z łatwością dostosować każdą szafę do swoich potrzeb. Nawet mała szafa może się okazać wystarczająca jeśli tylko ją odpowiednio zaprojektujemy. Kiedy pracownicy zakończyli prace wykończeniowe w naszym domu wynajęliśmy firmę, która miała zając się projektem oraz wykonaniem szafy. W umówiony dzień o określonej godzinie odwiedził nas pracownik, który pobrał dokładne wymiary wnęki a następnie wprowadził je do komputera. Następnie omówiliśmy z nim wszystkie szczegóły dotyczące koloru oraz materiałów z jakich miała ona zostać wykonana a także co ma się znajdować wewnątrz (półki, drążki, koszyki czy szuflady). Kiedy projekt szafy był już gotowy, projektant pokazał nam jak będzie ona wyglądała po zamontowaniu jej. Bardzo nam się spodobało to, że przed podjęciem ostatecznej decyzji mogliśmy wszystko zobaczyć i ewentualnie jeszcze coś pozmieniać, zanim projekt trafi do działu produkcji. Po omówieniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu projektu, musieliśmy poczekać kilka dni, aż zaprojektowana przez nas szafa zostanie wyprodukowana a jej poszczególne elementy przywiezie ekipa, która później zajmie się jej montażem.

Gdybym miała wybierać jeszcze raz to znowu wybrałabym szafę wnękową, ponieważ idealnie komponuje się z resztą mebli, które wybraliśmy do naszej sypialni. Niektóre firmy zajmują się nie tylko tego typu szafami, ale również innymi meblami na wymiar, dlatego możemy dopasować do siebie poszczególne meble.