Projektowałem wnętrza domów w Katowicach

Projektowałem wnętrza domów w Katowicach

2017-07-22 Wnętrza 0

 

Po ukończeniu technikum długo zastanawiałem się gdzie iść na studia. Tak naprawdę nie miałem jeszcze określonej drogi życiowej i wszystko wydawało mi się nie atrakcyjne. Jednak pewnego dnia stwierdziłem, że pójdę na architekturę wnętrz.

Aranżacja mieszkań była ciężką pracą

projektowanie wnętrz wykonywane w KatowicachBył to bardzo przyszłościowy kierunek, ponieważ wiele osób miało po nim pracę. Na dodatek ja od jakiegoś czasu interesowałem się rysunkiem i zwracałem uwagę na wszystko co jest związane ze stylami. Moja nauka była nie zwykle intensywna. Spędzałem wiele godzin nad projektami, a podczas sesji egzaminacyjnej rzadko wychodziłem z domu. Na szczęście po odebraniu dyplomu od razu dostałem zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie. Od tamtej pory projektowanie wnętrz wykonywane w Katowicach stało się moją pracą. Zajmowałem się tym każdego dnia. Na dodatek czułem w sobie prawdziwą pasję i chęć do działania. Jednak jako projektant zawsze miałem mnóstwo pracy, a moi klienci byli bardzo wymagający. Na szczęście ze wszystkim doskonale dawałem sobie radę. Na dodatek cały czas dbałem o dobrą reputacje firmy w której pracowałem. Tam nie było miejsca na pomyłki. Nasze aranżacje szybko zyskiwały popularność, a ja dawałem z siebie wszystko w każdym stopniu. Jako młody architekt wnętrz cały czas szlifowałem swoje umiejętności i starałem się aby były coraz lepsze. Projektowanie wnętrz w mieście takim jak Katowice musiało być czasami przeprowadzane w różnych stylach.

Pewnego dnia miałem osoby, które były zafascynowane kulturą bliskiego wschodu, a ja musiałem się dostosować do wymagań własnych klientów. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ starałem się wykonywać wszystko tak jak sobie tego życzono. Na tym polegała moja praca i nie było miejsca na żadne błędy. Często klienci potem chcieli sprzedać swoje posiadłości.