Wizyta w biurze projektowym

Wizyta w biurze projektowym

2019-03-09 Przestrzeń miejska i domowa 0

Nie byłem zadowolony z układu w swoim domu i chciałem przeprowadzić przebudowę. Owszem, miałem kilka pomysłów, jednak nie miałem pewności, czy realne one były do wykonania. Działanie na własną rękę nie miało sensu zwłaszcza bez doświadczenia w tym zakresie.

Doskonale przygotowany projekt przez specjalistę

biuro projektowe wrocławO swoim pomyśle powiedziałem koledze z pracy, z którym miałem dobre relacje. Często on mi doradzał i nigdy się na nim nie zawiodłem. Wiedziałem więc, że tym razem będzie tak samo. Oczywiście mój kolega Karol od razu miał gotowe rozwiązanie i polecił mi profesjonalne biuro projektowe Wrocław był miastem, gdzie wiele tego typu firm działało, jednak Karol powiedział, żebym poszedł tylko tam. Miałem projekt domu, który planowałem przebudować i wziąłem go ze sobą idąc do tego biura. Karol mi tak zalecił, ponieważ dzięki temu od razu dowiem się, czy przebudowa jest w ogóle możliwa do wykonania. Trafiłem na specjalistę, który od razu się mną zajął. W biurze pracowało kilka osób i wszystkie posiadały doświadczenie. Wiedziałem, że Karol dobrze mi doradził. Z człowiekiem, który się mną zajął omówiłem wszystkie szczegóły związane z przebudową domu. Obiecał on wykonać dla mnie projekt, który będzie mi odpowiadał. Mój pomysł nie do końca nadawał się do zrealizowania jednak zostałem zapewniony, że przygotowany projekt przebudowy na pewno będzie mi odpowiadał. W końcu odwiedziłem biuro, które zajmowało się projektami i wiedzieli jak ten temat rozgryźć. Wiedziałem, ze będę zadowolony.

Projekt przewidział zmiany, na których mi zależało. Nieco się różnił od tego, co sobie wymyśliłem, jednak był lepszy i zgodny z przepisami. Za projekt wcale dużo nie zapłaciłem, ale mogłem mieć pewność, że jego wdrożenie jest realne. Od razu się tym zająłem.