Wszechstronne tablice magnetyczne

Wszechstronne tablice magnetyczne

2019-07-02 Biznes i finanse 0

 

Każdy pamięta zieloną tablicę w szkolnych klasach, z białą kredą i mnóstwem pyłu w powietrzu. W obecnych czasach ten koszmar dobiega końca, ponieważ na rynek zaczęły śmiałym krokiem wkraczać tablice suchościeralne. Nie potrzebują one kredy, mokrej gąbki i środków do jej czyszczenia. Wystarczy odpowiedni marker i sucha gąbka, by cieszyć się z nowoczesnej formy prezentowania treści na tablicy.

Magnetyczne tablice suchościeralne

tablica suchościeralna 120x90Fenomen tablic ścieranych na sucho jest fakt, że są wszechstronnie wykorzystywane. Można ich używać nie tylko w szkołach, ale też biurach i firmach, które organizują prezentacje dla widzów. Wtedy rozmiar tablicy powinien być większy, by zapewnić dobrą widoczność. Popularnymi wymiarami dla firm są te powyżej dwóch metrów, ale do użytku domowego tablica suchościeralna 120×90 będzie dobrym wyborem. Jest to też świetny prezent dla dzieci w wieku szkolnym, ponieważ oprócz edukacji można się nią świetnie bawić. Dzięki magnetycznej powierzchni można zawieszać magnesy i różne pomoce dydaktyczne. Taka tablica ma zazwyczaj kolor biały, aby każdy kolor pisaka mógł być widoczny. W kupowanych zestawach, producenci często dodają gratisy w postaci odpowiednich do tablic magnetycznych pisaków, gąbki i wszystkich potrzebnych do montowania na ścianie części. Są to uchwyty, ale tablicę tę można też postawić na stoliku czy nawet na ziemi. Ogromnym plusem jest brak konieczności moczenia gąbki czy ściereczki, co niweluje problem mokrych ścian i ściekającej wody. Tablica jest łatwa w czyszczeniu i odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Koszt takiej tablicy suchościeralnej to wydatek jednorazowy, ponieważ są one trwałe i posłużą na długie lata. Należy jednak pamiętać o wyborze markerów, specjalnie przeznaczonych dla takich tablic, ponieważ tańsze zamienniki mogą być cięższe do zmycia z powierzchni.