Wyprzedaż wytrzymałych płyt cenionej marki

Wyprzedaż wytrzymałych płyt cenionej marki

2019-07-14 Wnętrza 0

W mojej firmie oferowane były dość drogie produkty, ale stawiałem tylko na sprawdzone marki. Na stałe współpracowałem z różnymi producentami, którzy gwarantowali tylko wysoką jakość swoich towarów a dla moich klientów było to jednak najważniejsze.

Wytrzymałe płyty sprzedane w ciągu kilku godzin 

wytrzymała płyta eggerMiałem spory magazyn i dzięki temu mogłem w nim trzymać dużo towaru. Raz na jakiś czas organizowałem wyprzedaż i wybierałem wtedy jeden produkt, który dostępny był w mocno obniżonej cenie. Taka wyprzedaż zawsze interesowała moich klientów i z niej chętnie korzystali. W tym miesiącu na wyprzedaż trafiła wytrzymała płyta Egger i liczyłem na to, że sprzedam wszystkie płyty w ciągu miesiąca. Na magazynie miałem spory ich zapas i z tego względu zdecydowałem się na tę wyprzedaż. Na stronie internetowej mojej firmy umieściłem informację o wyprzedaży i od razu wskazałem produkt, którego wyprzedaż dotyczyła. Nawet nie spodziewałem się, że te wytrzymałe płyty wzbudzą tak ogromne zainteresowanie. Stawiałem, że w ciągu miesiąca uda mi się sprzedać cały zapas magazynowy, ale ostatecznie wszystkie płyty sprzedane zostały w przeciągu zaledwie kilku godzin. Owszem, cena była mocno obniżona, jednak to nie była pierwsza wyprzedaż, jaką zorganizowałem. Pierwszy raz jednak w historii mojej firmy, sprzedaż całkowita zamknęła się w tak krótkim czasie. Zapewniłem też klientów, że te wytrzymałe płyty będą w regularnej sprzedaży i to wszystkich ucieszyło. Nie zrezygnowałbym z tak dobrej marki.

Przy kolejnym zamówieniu, które składałem u producenta płyt wziąłem pod uwagę większą ilość i różnorodność. Już przekonałem się, że towar sprzedaje się znakomicie i wiedziałem, że warto podjąć tę inwestycję. Klienci byli zawsze zadowoleni z zakupów w mojej firmie.