Zajmuję się dekoracją wnętrz

Zajmuję się dekoracją wnętrz

2017-07-05 Wnętrza 0

 

Zajmuję się projektowaniem wnętrz. Ukończyłam studia o kierunku architektura wnętrz i podjęłam pracę w lokalnym biurze projektowym. W dzisiejszych czasach wiele osób nie ma czasu aby samemu szukać w sklepach czy Internecie spójnych mebli oraz dodatków aby urządzić swoje wnętrze.

Urządzam mieszkanie w stylu kolonialnym

sklep kolonialnyGdy ktoś zdecyduje się podjąć współpracę z naszym biurem może liczyć na kompleksową usługę od projektu do aranżacji wnętrza. Właśnie jestem w trakcie przygotowania projektu wnętrza w stylu kolonialnym. Aby kupić odpowiednie wyposażenie wnętrz odwiedzałam sklep kolonialny znajdujący się w moim mieście. Jest on naprawdę spory a w swojej ofercie ma bardzo dużo oryginalnego asortymentu. Możemy znaleźć tutaj meble takie jak komody, stoliki, ławy, konsole, krzesła, skrzynie a także meble łazienkowe. Sprzedawane meble nie są produktem masowym a wykonanym własnoręcznie tylko z naturalnych materiałów jak drewno czy kamień. Oprócz mebli sklep oferuje także oryginalne dekoracje oraz lustra. Wszystkie pasujące do stylu kolonialnego. W takim samym stylu możemy także urządzić nasz ogród ponieważ sklep w swojej ofercie ma również meble ogrodowe. Co odróżnia takie meble od tych dostępnych w sieciówkach to na pewno materiał, wzór, sposób wykonania oraz cena. Znalazłam idealne modele do przygotowywanego projektu. Gdy przedstawiłam mojej klientce projekt wystroju salonu właśnie z takimi meblami w roli głównej była bardzo zachwycona. Właśnie taki efekt chciała osiągnąć. Postanowiła również, że oprócz salonu mam jej zaprojektować również korytarz, tak aby razem tworzyły spójną całość.

Z uwagi na to, że meble w sklepie kolonialnym szybko się sprzedają musiałam od razu je zarezerwować. Po przeprowadzonym remoncie ze sklepu zostały dostarczone zamówione meble oraz dodatki. Gdy ustawiliśmy wszytko zgodnie z moim projektem wnętrze było jeszcze piękniejsze niż na projekcie komputerowym.