Zależało mi na sprawnej regulacji okien

Zależało mi na sprawnej regulacji okien

2023-09-07 Usługi / Produkcja 0

Jakiś czas temu zauważyłam, że klamka przy oknie balkonowym w moim mieszkaniu jest luźna. To znaczy, że za każdym razem, kiedy chciałam otworzyć lub zamknąć okno, klamka prawie zostawała mi w ręku. Miałam wrażenie, że zaraz odpadnie. A co gorsze mniej więcej na wysokości klamki, pękła uszczelka i zimne powietrze z dworu, dostawało się do mieszkania.

Kto w Warszawie wyreguluje okna?

sprawna regulacja okien w warszawieNie wiedziałam, co powinnam z tym zrobić. Akurat gdy o tym myślałam, zadzwoniła moja przyjaciółka, z którą porozmawiałam na ten temat. Zasugerowała mi ona, abym zatrudniła fachowca od regulacji okien. Ja obawiałam się, że okno trzeba będzie wymienić, ale ona przekonała mnie, że wiele takich usterek da się łatwo naprawić i to niskim kosztem. Zaufałam jej i rozpoczęłam poszukiwania fachowca, w którego ofercie znajduje się między innymi sprawna regulacja okien w Warszawie. Dość szybko znalazłam taką osobę. Skontaktowałam się z nim i bardzo się ucieszyłam, gdy zgodził się on przyjechać do mojego mieszkania jeszcze tego samego dnia i przyjrzeć się okno. Faktycznie, tak jak przekonywała mnie koleżanka naprawa okazała się banalnie prosta. Wystarczyło wymienić uszczelkę na nową oraz wyregulować klamkę. Fachowiec dokonał od razu odpowiednich konserwacji, aby okno służyło mi jak najdłużej i podpowiedział, jak je odpowiednio czyścić.

Dowiedziałam się także, że takie konserwacja powinno się wykonywać przynajmniej raz na rok. Dzięki temu okno nie będzie się zacinać, będzie płynnie się otwierało i zamykało, a uszczelki nie będą się tak szybko niszczyć i zużywać. Podczas takich prac konserwacyjnych można także sprawdzić, czy okna są odpowiednio szczelne i wyregulowane, na czym najbardziej mi zależało. Z pewnością w przyszłości skorzystam z usług tego fachowca.